Wpis z mikrobloga

@Jergen:

Jezu jakie pokolenie idiotów nam rośnie. Za moich czasów był popularny ruch bardziej prawicowy, ale jednak głównie odbywalo się to na studiach, kiedy ludzie przynajmniej mieli już jakieś pojęcie o życiu.


Jezu jakie pokolenie idiotów nam rośnie (oczywiście bez przecinka). Za moich czasów był popularny ruch bardziej korwinowy, ale jednak głównie odbywało się to w gimnazjum.
  • Odpowiedz
@FortunaHej: gowno prawda, za pisu polikwidowane nawet dobrze dzialajace i oblegane linie. ograniczenia + wymogi dla transportu zlikwidowaly transport ~50km miedzy miastami od 10k a do 200k. w moim rejonie czesc ludzi bez samochodu potracila prace, nie mieli jak dojechac nie mial ich kto zgarnac.

w transporcie publicznym poza duzymi ostrodkami miejskimi jest teraz rzeznia. czesc przewoznikow dziala po staremu liczac ze zarobia wiecej niz wyniesie ewentualna kara (z roznymi
  • Odpowiedz
gowno prawda, za pisu polikwidowane


@SrubokretUdarowy: Czy ty umiesz czytac? Zobacz co napisałem bo odpisujesz nie na moj komentarz.

To byl ich postulat nigdzie nie napisałem co zrobili, czy zrobili to co chcieli, czy zrobili zupełnie odwrotnie jest kompletnie nie na temat.
  • Odpowiedz
@FortunaHej: ja nie mowie o tym co mowili ze "chca" zrobic, tylko o tym co sie stalo w gminach i zwiazkach gmin ktore obsluguja pksy, gdzie rzadzi pis.

musicie sie nauczyc odrozniac obietnice od tego co sie dzieje miedzy wyborami.
  • Odpowiedz
@Shatter: Był taki odcinek w którym Karol i Tadek założyli własną partię z Kurskim po to żeby dostać za darmo siedzibę partii w której Karol miał zamieszkać xD

PTiK- Partia tramwajarzy i kanalarzy
  • Odpowiedz
@JanSebastianCadillac: nie rozumiem postulatu 6:

średnio zużywa się tak z 25 podpasek w miesiącu (ŚREDNIO, wiem że to jest bardzo różne),
koszt za jedną to ok. 0.50 zł (w zależności od rodzaju, sklepu, ew. promocji itd.),
czyli około 12.50
  • Odpowiedz