Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, planuje zakup wiertarko-wkrętarki #elektronarzedzia do wykończenia mieszkania i ewentualnie prac w ogródku. Zastanawiałem się nad AEG/Makita ew Metabo w wersjach 18V z jakimś lepszym momentem obrotowym. Tylko.. znalazłem w Lidlu #parkside bezszczotkowy (!) 20V (tu nie jestem przekonany do tego systemu) z jednym aku 2Ah w wersji "pro" za 379. Ktoś z was używał tej wkrętarki i jest mi w stanie coś napisać? Zawsze używałem wyżej wymienionych marek, ale te lidlowe mają dobre opinie i widzę że na wykopie też są raczej polecane. Plus gwarancja 5 lat, to już coś. No i ten Parkside tak samo ma jeden aku do różnych urządzeń, co jest fajną opcją. Dajcie znać bo cały głupi jestem. #wkretarka #majsterkowanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alfredbuzdygan Ciężko mi powiedzieć z dłuższej perspektywy, ale w tym roku na wiosnę ojciec sobie taką kupił. Pracowałem nią parę razy na wiosce i przy remoncie i wydaje się być bardzo solidnym sprzętem. Sam robiłem sobie podsmiechujki z tego, że to sprzęt z Lidla, ale chyba nie ma co narzekać
  • Odpowiedz
@alfredbuzdygan Kolega z firmy ma Parkside'a tylko tego z silnikiem szczotkowym za 200 zł z 1 baterią 2Ah i sobie chwali, znam też kilka osób które używają tylko Parkside'a i 0 problemów. Teraz wujkowi też kupiłem wkretarke z Lidla. Myślę że jak wybierzesz ta za 379, będziesz zadowolony. Jakbyś zwiększył budżet to zainteresuj się wiertarko-wkretarkami Milwaukee. Kupiłem ostatnio taką z dwoma bateriami i momentem 60Nm za 9 stowek i póki co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alfredbuzdygan: makita/metabo/aeg to juz raczej sprzet profesjonalny. Moim zdaniem do domowych zastosowan spokojnie wystarczy cos tańszego, choćby ten Parkside. Ew. Cos 'polprofesjonalnego' erbauer/ryobi.
Za 700 to mozesz miec 2 narzedzia, kompletem aku.
  • Odpowiedz
@alfredbuzdygan: AEG mam w pracy i nie mam zastrzeżeń co do ich urządzeń. Solidne, wytrzymałe, u nas też są modele bezszczotkowe i do wszystkich akumulatory PRO. Nie słyszałem żeby ktoś z ekipy na nie narzekał i też do tych akumulatorów pasuje wiele modeli urządzeń
  • Odpowiedz