Wpis z mikrobloga

@Medivial: Jak to nie masz 5 gwiazdkowej, przecież protagonista ma 5 gwiazdek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przy 90 rollach na banerze Ventiego jest gwarantowana 5 gwiazdkowa postać. Musiałeś chyba inne banery też kupować.
@Medivial: Z tego co kojarzę, to po 90 rollach masz gwaranta na 5*. Pamiętaj, że poszczególne typy rolli maja swoja osobną pule do 90. No i możesz (przynajmniej na PS4) sprawdzić historie, więc łatwo możesz zobaczyć, czy faktycznie nie dostałeś 5* w 90 próbach.
@Medivial: gdzieś czytałem że lepiej rollowac pojedynczo bo licznik co 10 gwarantowane 4* może się zresetować szybciej, a otwierając od razy 10 zawsze się resetuje na 10 rollu ale nie wiem czy to prawda.

Prawdą jest za to że jak chcesz zdobyć jak najszybciej 4* a nie masz tych 10 rolli to możesz sprawdzić w historii gdzie masz najwięcej prób bez 4* i tam rollować do 10 gwarantowanych.
@Medivial ja teraz wbiłem 33 po dwóch tygodniach i nie chciałoby mi się od nowa wszystkiego zbierać i farmic, ale szanuje za upór ( ͡º ͜ʖ͡º)
Inna sprawa, że mam całkiem spoko zbieranine 4 gwiazdkowych z Ventim, więc mi wystarczy.
Mona taka dobra jest?