Wpis z mikrobloga

@pajetmajsan: Ja mam obie flaszki, nie do odlania co prawda, ale moge cos doradzic.
Black Oud Amber Extreme - tu nie znalazlem nigdy zadnego podobnego zapachu, ale do Black Oud jest podobny chociazby Black Afgano, Fortis czy Cuirs od Carnera. Ogolnie Black Oud jest inspirowany BA i to czuc, chociaz w moim mniemaniu jest lepszy od oryginalu na ktorym sie wzorowal. Fortisa juz Ci moge odlac ile tylko chcesz, mam prawie
@pajetmajsan: Znam oba, dzięki koledze @Qtavon zresztą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rzeczywiście Black Oud jest mocno inspirowany przez Black Afgano, chociaż można też w nim wyczuć pewne podobieństwo do TF Tobacco Oud. Z innych trochę zbliżonych mogę też polecić sprawdzenie Carner Cuirs. Gucci Intense Oud ma podobnie przedstawiony oud, ale to już trochę inna bajka. Natomiast Extreme Amber to po prostu ambrowa (tzn. ambergrisowa) bomba. Demoniczna trwałość
@kocia_morda: Żona zamówiła 10 próbek niszy i i mowie jej ze „ten amber extreme „ najlepszy. Potem wpisuje w Google i lekki zonk z cena ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale przemysle ten wydatek jak dostanę wypłatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Qtavon: Wydaje mi się, że miałeś po 7,6/ml. Ja też go za tyle wyrwałem, ale wszedł też kodzik 15%, więc wyszło jak za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°). A teraz to masakra i myślę, że już się nic na korzyść nie zmieni...