Wpis z mikrobloga

hej, chcę sobie przejść całą trylogie, tyle że na padzie. Wie ktoś jak to zrobić? Ponadto, czy są jakieś mody które zwiększają dystans renderowania?
#gothic
  • 4
Bez problemu. Sa emulatory do pada, ale nie każdy łapie. Najbardziej mogę Ci polecić kiedyś używałem Xpadder.
Możesz przypisać sobie wszystkie przyciski a na analogu ruchy myszki. Jak wszystko prawidłowo "zmapujesz" to czujesz jakby gierka miała wsparcie pada na starcie. Ja tak przeszedłem całą trylogię Gothica z PC podłączonym pod telewizor przez HDMI :).

Problem z tym Xpadderem pamiętam był, że chyba z win10 miał jakieś problemy i program czasami się freezował
Nie mam pojęcia. Dokładnie już nie pamiętam jak to się tam robiło, ale nie trzeba rysować pada itd. Ja tylko dla ułatwienia układałem tam sobie przyciski jak z pada, i potem tylko przypisywałem np. X to spacja pod którą mam skok, na krzyżu miałem 1,2,3,4 pod którymi miałem bronie/runy itd. Chwile z tym zabawy było ale efekt końcowy i móc pograć w Gothica na wielkim TV to wynagrodziła. Swoją drogą Gothic na