Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim,
biorę od 4 miesięcy 1mg fina plus minovivax 5% wieczorem. Generalnie widzę poprawę i nowe włosy odrastające. Jak na 4 miesiące, biorąc pod uwagę teoretycznie powolne działanie środków, to jestem zadowolony z efektów. Natomiast kuracja ma jedną wadę. Czuję lekkie zamulenie, znudzenie i taki stan w głowie jak na lekkim kacu. Nie nazwałbym tego bólem głowy tylko właśnie lekko skacowaną głową, ale CAŁY czas, cały dzień mi to towarzyszy. Właściwie bez przerw mam takie poczucie delikatnie ciężkiej głowy i właśnie zamulenia. Jak wnioskuję jest to związanie ze stosowaniem minixidilu na skórę.
Czy ktoś z Was miał podobną przypadłość? Nie chcę przerywać kuracji bo widzę że działa, natomiast z drugiej strony ile można funkcjonować na takim lekkim zamuleniu...?

Z góry dzięki za każdą odpowiedź.

#minoxidil #zakola #finasteryd #lysienie
  • 6
  • Odpowiedz
Senność też może być jednym z efektów ubocznych i również występuje u mnie. Natomiast nie jest to dominujący problem, najbardziej odczuwalne jest to "napięcie w głowie". Nie wiem czy zrezygnować z kuracji, czy może spróbować innego środka, ale substancja czynna jest przecież taka sama... Dlatego miałem nadzieję że może ktoś spotkał się już z takim problem i jest jakieś rozwiązanie.
  • Odpowiedz
Też znalazłem taką informację że to obniżenie ciśnienia tętniczego...Teraz pytanie czy mnie to dyskwalifikuje do brania minoxa czy można znaleźć jakieś inne rozwiązanie. Postaram się zmniejszyć dawkę to np. 3 psiknięć i zobaczę czy to coś zmieni. Chyba sobie nie wyobrażam być taki lekko zamulony przez cały czas niestety...
  • Odpowiedz