Wpis z mikrobloga

#apple #logitech

Hej, pytanie do posiadaczy myszki Logitech MX Master 3 podłączonej do Mac przez bluetooth, czy też macie taki problem, jak ja?

Myszkę kupiłem wczoraj do pary z Macbook Pro 13 2020, ale kursor zamula.
Jak podłączam dongiel od myszy do stacjonarki to wszystko działa prawidłowo, ale przy bluetooth na maku kursor nie porusza się płynnie.
Nie ma wyraźnego opóźnienia, że np. ruszę myszką, a po sekundzie kursor się ruszy, ale wyraźnie widać, że kursor ma jakieś opory.
  • 13
  • Odpowiedz
@alWdIjJpz18nHw: problem istnieje od pierwszej wersji MX Mastera. U mnie występuje w MBP 2015 i MBP 2020 (MX Master I, dwójki nie mam ale tam też problem istnieje)

Nie do obejścia z tego co wiem, jedynie dongiel rozwiązuje sprawę
  • Odpowiedz
@alWdIjJpz18nHw: w recenzji na myapple napisali - To, co wyraźnie usprawniono w MX Master 3 dla komputerów Mac względem poprzedniczki i innych myszek Logitech to połączenie właśnie z komputerami Mac. Myszka domyślnie łączy się teraz przez Bluetooth. Przez ostatnie kilka miesięcy ani razu nie zdażyło się, by myszka w jakikolwiek sposób przycinała lub traciła połączenie. Widać wyraźnie, że MX Master 3 dla komputerów Mac została tutaj specjalnie przystosowana do spełniania kaprysów
  • Odpowiedz