Wpis z mikrobloga

@papajad: jaki miałeś wynik?

Próbuj do pozostałych 3 jeszcze. Sam z doświadczenia wiem, że jeżeli jedni Cię nie przyjmą to nie znaczy, że nie dostaniesz się do innych
  • Odpowiedz
@papajad: to jeszcze o niczym nie świadczy, chociaż lepiej byłoby gdybyś numeryczne miał powyżej średniej, a werbalne poniżej. Same testy mają za zadanie zrobić tylko pierwszy odsiew. Ważniejsze jest AC.

Poczekaj tydzień, dwa i zadzwoń do HR. Dobrze odbierają jeżeli wykazujesz inicjatywę i chęć rozpoczęcia pracy.

Jakie miasto?
  • Odpowiedz
@agio2010: @papajad: jprdl XD pierdyliard testów, jakieś śmieszne assessmenty i jeszcze gówno-rozmowy z HR (i pewnie dopiero kolejna potem z menago), a wszystko to za magiczne 20 brutto/h na UZ xD
I jeszcze dobijanie się do HR z prośbą o feedback, żeby "wykazać inicjatywę" - beka xDDDDDDD

W poważnych firmach na praktykach można dostać więcej i proces rekrutacji zamyka się w dwóch rozmowach bez jakichś śmiesznych testów, a HR informują
  • Odpowiedz
@vhxw: ech byłem przekonany, że rozmawiamy o rynku pracy we Wrocławiu. Jezeli to ten bank, o którym myślę to nie mają niestety oddziału we Wrocławiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz