Wpis z mikrobloga

@mroz3: ostatnio sobie troche biegalem wieczorami po patomenadach wroclawskich. I naszla mnie taka rozkmina, jak zabuduja ten wielki pusty (poki co) plac przy tej nowej drodze, oraz pojda dalej w strone torow wzdluz odry, czyli po trupie elewatora. To tam deweloperzy powinni od razu podpisywac umowy z psychiatrami i zapewniac im jeden lokal w kazdym z budynkow.

Tam sie zrobil straszny kurnik, a wieczorami swiatla z okien jeszcze poteguja to wrazenie.
@Cesarz_Polski
@Tommy__ z drugiej strony pozwalać na wszystko tylko dlatego że ma się hajs. To jest chore, dlatego dewelopera i ogólnie cała urbanistuka trgo miasta to patologia się zrobiła. Drobnera to przelała. Szale goryczy. To ja już wolę żeby to stało, przynajmniej by nie było kolejnego kurnika.
@kwiatencja: W tamtych okolicach jestem bardzo rzadko, więc nawet nie wiedziałem jak osiedle "XD" teraz wygląda. Na myślenie o elewatorze już chyba trochę za późno. Atrakcji z tego raczej nie zrobią żadnej bo wątpię, że komuś się będzie chciało jechać na środek tego osiedla, miasto ma to gdzieś, a przerobienie budynku na mieszkania developerskie tak jak to miało miejsce w przypadku starych szpitali czy browarów to kolejna patodeveloperka, bo układ takich