Wpis z mikrobloga

Webmasterze, nie zwlekaj, zacznij zarabiać z nazwa.pl i wygraj atrakcyjne nagrody marki Apple!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym polecając usługi nazwa.pl nie tylko zdobywasz prowizję o wysokości aż 50%, a także masz szansę na wygranie jednej z 3 głównych nagród – Apple MacBook Air, Apple iPad Pro 11 i Apple iPhone XS.
Poleć usługi nazwa.pl za jak największą kwotę, przekazując klientom i znajomym swój unikalny kod ze zniżką 20% na wszystkie zamówienia nowych usług w nazwa.pl.

Konkurs trwa od 08.10.2020 do 31.12.2020.

Sprawdź szczegóły konkursu na blogu nazwa.pl: nazwa.pl/blog/wygraj-apple-macbook-air-polecajac-uslugi-nazwapl.
Regulamin konkursu: https://bit.ly/3nt19Aa.

#konkurs #nazwapl #nagroda #nagrody #hosting #programpartnerski #apple #macbook #iphone #ipad
nazwapl - Webmasterze, nie zwlekaj, zacznij zarabiać z nazwa.pl i wygraj atrakcyjne n...

źródło: comment_1602151891QyZrkglMzO4gvbHM5RF9UE.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@nazwapl: póki co udało mi się uchronić ok 10 klientów przed kupnem u was hostingu lub domeny. Nie mam za to prowizji, ale mam spokój ducha i czyste sumienie, że uchroniłem ich od wdepnięcia na minę.
  • Odpowiedz
hej @nazwapl czy jeżeli mam już jakąś kasę zgromadzoną w waszym pp to liczy się do konkursu czy tylko polecenia od dzisiaj są liczone w ramach tego konkursu?
  • Odpowiedz
@qserkes Nasz konkurs trwa od godz. 12:00 w dniu 08.10.2020 do godz 12:00 w dniu 31.12.2020. Zatem tylko punkty zdobyte w tym przedziale czasowym będą brane pod uwagę przy ustalaniu zwycięzców. Reguły konkursu są bardzo proste, a nagrody - mamy nadzieję, że będą dla Ciebie co najmniej interesujące! Życzymy powodzenia!
  • Odpowiedz