Wpis z mikrobloga

Mirasy, zostałem o****any na portalu OLX, wina moja bo napaliłem się na interfejs audio, no i skończyło się tak że mam wszystko poza wspomnianym interfejsem. Brak kontaktu do gościa po jednym dniu, teraz widzę że wszystkie ogłoszenia zdjęte. Można zrobić coś przed zgłoszeniem na Policję żeby jakoś zwiększyć szansę złapania typa?
Kwota: 300zł i godność człowieka.

#olx #oszustwo #przelew #paczkomat #inpost #scam #olxcontent
  • 8
@tanczmy: na policje idź ze wszystkimi danymi, wydrukowanymi dowodami w postaci screenów itp. Ja tak zrobiłem kilka lat temu jak zostałem osrany na 400zł, fajnie mnie przyjęli, znaleźli babkę, po jakimś miesiącu miałem kasę z powrotem na koncie, a oszustka miała kłopoty. Polecam
@Dibhala: no oczywiście! zawsze sprawdzam a ten jeden raz akurat przeoczyłem, zadzwoniłem do typa i wydawał się być legitny, więc zaufałem na słowo, po prostu trafiałem ostatnio na samych uczciwych i mnie to rozleniwiło chyba
@tanczmy: Update. Dostałem dosłownie przed chwilą list od prokuratury, udało się ustalić tożsamość typa, w tym momencie go szukają. Jak będę wiedział więcej to dam znać. Walczcie o swoje, bo ludzie czasami to chamy straszne.