Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
Cześć! Chciałbym się pochwalić ze mój projekt na Lego Ideas osiągnął pierwszy poważny kamień milowy i przekroczył 1000 supporterow. Następny cel 5000!

Z tej okazji przygotowałem wysepkę na której król Kahuka z całą ekipą świętują to ważne wydarzenie. :)

Jeśli ktoś nie wie czym jest Lego Ideas. Jest to forma konkursu gdzie fani mogą proponować własne konstrukcje jako nowe zestawy Lego. Projekt ma określony czas na zdobycie 10k supporterow. Spośród projektów które zdobędą wymagana liczbę głosów Lego wybiera raz na kwartał zestawy które stają się oficjalnymi zestawami Lego. Supporterem może zostać każdy kto ma lub założy konto na Lego Ideas.

Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia projektu to zapraszam do komentarzy i na Lego Ideas

https://ideas.lego.com/projects/65962420-b686-46a6-a210-c250b4882af1

#lego #chwalesie
l_lucky - Cześć! Chciałbym się pochwalić ze mój projekt na Lego Ideas osiągnął pierws...

źródło: comment_1602131903xnKIOozqspGyCabfvFKGkN.jpg

Pobierz
  • 16
@l_lucky: Czy LEGO jak już wydaje fanowskie zestawy to ma prawo do ich modyfikacji? Może się zdarzyć tak, że mocno pozmieniają twój w jakieś gówno i w takiej formie go wydadzą? Masz jakieś przykłady zestawów, które zostały zgłoszone przez fanów vs to co ostatecznie poszło na produkcję?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymbarkus: po zdobyciu 10k podobno płacą 500 dolarów. A jeśli projekt wejdzie do produkcji podobno 1% z zysków. Ale raczej mój projekt nie zostanie wybrany. Nie jest politycznie poprawny...