Wpis z mikrobloga

Ostatnio głośno jest o sprawie, gdzie nowy właściciel kamienicy próbuje na własnę rękę pozbyć się mieszkających tam lokatorów. Na Youtube oczywiście pełno Filmów o ckliwych tytułach: "Nielegalna eksmisja matki z dwójką dzieci"
W całej tej szopce jeden z komentujących słusznie zwrócił uwagę na bardzo istotne zagadnienie:
"Czy eksmitowana kobieta opłaca najem lokalu, z którego chcą ją eksmitować?"
Na odpowiedź nie musiał długo czekać
#madki #madka #codziennadawkamadek #patologiazewsi #patologiazmiasta #lokatorzy #eksmisja #dej #bombelek
Snap-Dragon - Ostatnio głośno jest o sprawie, gdzie nowy właściciel kamienicy próbuje...

źródło: comment_16021145964WRnql1Qy6OWQQS5ykPEGe.jpg

Pobierz
  • 10
@Snap-Dragon po pierwsze chcesz kręcić gó...burze po raz tysięczny takie tematy po drugie jeżeli jeżeli już ktoś pisze że ktoś na własną rękę to wiadomo że nie zgodnie z prawem...a niepłacenie czynszu na marginesie nie jest niezgodne z prawem.
@ssauczo_pauczo: Z dłuższej wersji wynika że wyrok był wcześniej. Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie to najem okazjonalny. Wyznaczasz u notariusza osobe która notarialnie podpisuje że jak pasożyt płacić nie będzie to bierze go do siebie i tyle( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nudziarz123: to co ty proponujesz w sytuacji kiedy pasożyt mieszka. Ja bym do umowy dołączyła aneks że lokator w przypadku braku regulacji należności wyraża zgodę na odstąpienie części na wynajem innej osobie i szukała pedofila albo kogoś z wyrokiem. To też nie jest zabronione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snap-Dragon ja proponuję nie być debilem i nie pisać takich rzeczy po pierwsze pasożyt to równie dobrze można powiedzieć o tobie tak jak on mnie tak jak o wszystkich ludziach ani to miłe ani to mądre...nie muszę się rozwodzić na tą konkretną sprawą tylko wiadomo jak ludzie postępują albo jesteś człowiekiem i postępujesz zgodnie z prawem albo jesteś... i tyle.
dlatego nie cierpię takich ludzi którzy zakładają takie tematy bo nie znają