Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pilkanozna #futbol #sport #reprezentacja #feminizm #polityka
Oglądałem Domagalik w Hejt Parku. Boże jaka to jest seksistka. Jeśli ktoś z was uważa, mirki, że nam mężczyznom nie trzeba dzisiaj zdrowo pojętego feminizmu, to niech zobaczy ten program z panią Domagalik. Nie jestem skrajnie lewicowy, nawet nie nazwałbym się lewicowcem, bo bliżej mi do centrum, ale kobiety dzięki feminizmowi pozbyły się tych głupich stereotypów, które faktycznie im ciążyły i przeszkadzały w byciu szczęśliwym człowiekiem. Dzisiaj nikt poza najgorszymi Januszami nie powie na serio "hehe co to za baba co garów nie myje i nie gotuje", natomiast #!$%@? takich farmazonów jak to zrobiła Domagalik jakoś uchodzi. #!$%@? o tym, że nie ma nic gorszego niż powiedzieć o kobiecie "ona" xDDDDDDD ja tam jestem za równouprawnieniem, a to jest przykład babki, która chce korzystać z równouprawnienia jako kobieta i być dziennikarzem sportowym, a od mężczyzn wymaga by nie byli równouprawnieni tylko traktowali ją jak księżniczkę. Do tego kilka razy w tym programie rzuciła coś w stylu "jakie to jest głupie męskie myślenie" i powoływała się na "no bo ja jestem kobietą". Ale żeby nie było, że piszę tendencyjny post - ona ogólnie jest myślami w dziewiętnastym wieku bo powołuje się na wiek (bo wiadomo, że starszy ma zawsze rację) albo nazywa 20-paru letnich ludzi z karierą i dużymi pieniędzmi, które sami zarobili "smarkaczami". Także #!$%@?ła coś w stylu "ja mogłabym być twojo matko" kilka razy. No brak słów, bardzo zacofany człowiek.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7dcc05605297c54a62b56e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#pilkanozna #futbol #sport #repreze...

źródło: comment_1602085042VH8Hwfc3taRXhJL8mAAAyN.jpg

Pobierz
  • 2