Wpis z mikrobloga

#zarzeczny #kanalsportowy #pilkanozna #weszlo #domagalik #stanowski #hejtpark #heheszki #brzeczek #borek #hajto #kanalbekowy

Środa dzisiaj, ja zazwyczaj zajmuję się tygodnikami, ale dzisiaj zajmę się książkami, bo jest tego troszkę. Muszę się pochwalić, że większość książek dostaje, nie muszę kupować, bo dostaję i tak przeglądam tą nową o Jurku Brzęczku i widzę straszne poruszenie u tego mojego Stanka, bo właśnie o nim będę mówił. Zawsze mówię, że no niestety urody filmowej nie ma, w dodatku zdjęcia ma jakby chodził jeszcze do klasy maturalnej. Tak sobie oglądam tą jego recenzję książki Małgorzaty Domagalik, Krzyś ma takie właśnie ładne sformułowania, w stylu chandlerowskim, jeżeli wam coś to mówi. Mianowicie właśnie tytuł "Mistrz i Małgorzata". Ja muszę powiedzieć, że z Jurkiem to chodziliśmy sobie razem na dziewczynki, z zanim jeszcze przeszedł do amatorów z Tirola. No jakimś dziwnym trafem, my cały czas o kobietach i kobietach. Kiedyś moi koledzy z jednej z redakcji mówili, a bo ten Paweł to tylko o babach i babach, na co drugi kumpel mówi, do tej młodzieży mówi: a o czym ma on z wami rozmawiać? No o czym ja mogę rozmawiać z Karolem? No przecież nie o mechanice kwantowej, prawda? Prawda Karolu? No, ale jak o babach to wiemy, o co chodzi i tegooo..., one najlepiej to nadają się do dwóch rzeczy, każdy wie, o co chodzi, ale Karol pewnie jeszcze nie.

Ale słuchajcie, najważniejsze z tej książki, to, aby księgowa była zadowolona, bo jak księgowa jest zadowolona to znaczy, że jesteśmy na plusie. No, ale dobra, piłka to nie bal maskowy, wiadomo, a w tej książce o piłce jest mało. Natomiast cała ta saga rodzinna Brzęczków, Błaszczykowskich to tylko pokazuje, że na prawdę bardzo, bardzo wielu z nas ma pod górę i w życiu i porażka najbardziej buduje. Takie nawet słyszałem komentarze, co ciekawe komentarz Krzysia Materny - Materna - Cysterna, który teraz taki trochę w szoku jest, po kolejnej porażce przyjaciół z platfusów. No i on powiedział, że jak ktoś ciągle wygrywa, to prowadzi tylko do arogancji. Wracając do książki, jest ona tak samo dobra, jak nasza reprezentacja, a reprezentacja to wiadomo jaka jest, czyli kompletna makulatura. Powiem tak, jak makulatura wam doskwiera, to zawsze możecie Weszło poczytać sobie. Ja na przykład przeczytałem pierwszy rozdział książki i trochę zrozumiałem, na przykład zrozumiałem jak to jest pisać niedobre książki. No, ale tak to jest jak do futbolu pchają się kobiety, kiedyś jedna wepchała się do Legii, to wszyscy widzieliśmy jak to się z Celtikiem skończyło.

No ale słuchajcie moi drodzy, nie wszystko złoto co się świeci, może jeszcze Jurka będziemy na rękach nosić, chociaż pewnie prędzej wynosić. Miłej środy, tylko nie zepsuj tego nagrania Karol.
Serghio - #zarzeczny #kanalsportowy #pilkanozna #weszlo #domagalik #stanowski #hejtpa...

źródło: comment_16020727793v7FqPopEkb1M2xsVPlRKp.jpg

Pobierz
  • 12
@szwe do Pawła się trzeba przekonać. Na początku sam go nie lubiłem, ale pokochalem podczas stanu futbolu z 2016. Paweł miał specyficzny charakter i poczucie humoru, co nie znaczy że wszystko to co mówił było na serio