Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy istnieją współczesne #telefony na #android które nie mają blokady nagrywania rozmów. Coś na androidzie 10. Teoretycznie google to zablokowało ale może jakiś producent robi obejście tego?
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Plp_: wolałbym coś współczesnego. Może jakieś bardziej egzotyczne marki mają jakieś obejście tylko nikt o tym nie wie. W stylu jakiegoś Alcatela, Asusa, realme czy coś w tym stylu. Coś bym kupił a te nagrywanie to akurat by się przydało.
@Ramone: A może wystarczy custom ROM na aktualnie posiadanym urządzeniu (lub niedrogim innym, na którym jest stabilny LineageOS, np. Samsungu Galaxy S5, który ma też wersję Dual SIM)?
Sam nie potrzebowałem nigdy nagrywać rozmów, ale podobno da się to aktywować pod LineageOS.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mp107: mam telefon na gwarancji. To nie będę ingerował w system. Dodatkowo nie mam przekonania do takich modyfikacji. Coś zrobią, coś innego zepsują. Czyli wygląda że lipa. Zostaje drugi starszy telefon do takich celów.
@Ramone: typie, na Ali spokojnie kupisz potężny , nowy kombajn z androidem z 2019r. - to że dany model wyszedł rok temu nie oznacza od razu że jest skansenem xD