Wpis z mikrobloga

moje posty tez znikaja, wiec mamy zywy dowod na to, ze pewna osoba, ktora zeszczala sie w gacie w policyjnej kabarynie zglasza tresci szerzace PRAWDE o nim. no nic, najwyrazniej jednak nie radzi sobie z przeszloscia i wcale sie od niej nie uwolnil ow frajer, ale kij z nim.

w razie W serdecznie pozdrawiam wszystkich i zycze owocnego szerzenia prawdy o zaklamanym analnym zwyrodnialcu jak i uposledzonej ale krnabrnej i rownie zaklamanej trapezowej.

NIE ZASTANAWIA WAS FAKT, dlaczego z afery instagramowej wszelkie brudy jakie wyciekaja uderzaja tylko i wylacznie w marlenke? przeciez mialy byc super brudy na rafatusa, na te gremium intelektualistek niosacych pomoc leniwej zebraczce, a otrzymujemy jakas telenowele z fake analczykiem i napalona marlenka ktora zaklina rzeczywistosc i mysli, ze jej ksiaze do niej wroci.

konto przejal jakis debil ktory ma problemy z poprawnym stawianiem znakow zapytania, na dodatek w AMA zaczyna kozaczyc swoja glupota. zapytany o dane sabatu marlenkowych czarownic odpowiedzial agresja i wyraznie je chroni. dlaczego? dlaczego to robisz rycerzyku? XD

#patostreamy
#rafatus
decadence - moje posty tez znikaja, wiec mamy zywy dowod na to, ze pewna osoba, ktora...

źródło: comment_1602012150usuPuTf5rifYnjvcJCr6nP.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@crazyeight: analczyk, albo jakis fragles ktorejs z czarownic brudaski. 2krotnie odpowiada meskim glosem na zarzut, ze jest niesia - jakby bardzo chcial udpowodnic, ze to nie ona. 2krotnie tez odmawia podawania danych tych lasek od supportu brudaski. 3cia sprawa: jedyne brudy jakie wyciekaja, obciazaja marlenke. SZESCIOKROTNIE jak sam przyznaje, podawal sie za analniaka. to #!$%@? normalne, 6 razy wkrecac uposledzonej brudasce, ze jest sie jej bylym?

to juz smierdzi zwyrodnialstwem i
  • Odpowiedz
@decadence: ja nie mam ig ale mnie jeszcze interesuje że takie rzeczy są w ogóle możliwe, że wszyscy wiedzą że ktoś #!$%@?ł to konto i rozpowszechnia ss które mają niby czegoś dowodzić, jak dla mnie to po pierwsze specjalnie tej dramy nie śledzę bo nie wiemy co z tego jest prawdziwe, czy to marlejn dyskutowała z kimś kto nie był rapatusem czy to rapatus dyskutował z kimś kto nie jest marlejn
  • Odpowiedz
@SieLongGha: konto nalezalo kiedys do analczyka, zalozone bylo na marlenke. pozniej niby marlenka je podpieprzyla i zrobila z tego swego maina, bo mialo ponad 5k obserwatorow. (w tym czasie prowadzila, ze 2 - 3 inne, wszedzie ten sam uposledzony wysryw.)

w czasie w ktorym marlenka zaczyna bluzgac swe pomagierki, bo nie zamierza nigdzie isc do roboty, ktos hackuje jej glowne konto i obwieszcza cudne dymogrzmoty. mialo byc pocisniete po analniaku, czarodziejkach
  • Odpowiedz
@decadence:

konto nalezalo kiedys do analczyka, zalozone bylo na marlenke. pozniej niby marlenka je podpieprzyla i zrobila z tego swego maina

wenezuelska telenowela, trzeba to serio dokładnie śledzić aby się połapać XD
a na koniec dnia, czego my się niby nowego dowiedzieliśmy? niczego.
  • Odpowiedz
Ale co Ty #!$%@?? Człowieku, przeczytaj sobie co Ty napisałeś, Marlenka przecież poszła na komendę i zgłosiła osobę, która jej ukradła konto i jakoś do nikogo nic nie przyszło, do żadnej Nesi czy jak jej tam. Robiła przecież z tego live'a i policja powiedziała, że mają ważniejsze sprawy jak szukanie jakiegoś typa z Ig. Więc o czym gadka? xD
  • Odpowiedz
@AnalusAmigos: nie wiem do kogo się zwracasz bo nie otagowałeś, ale nawet do głowy by mi nie przyszło aby sprawa skradzionego konta social poszła na komende, sto lat temu założyłem konto na twitterze ale nigdy z niego nie korzystałem jakoś do 2016 roku, jak się wlogowałem to się okazało że jakiś bot tam postował rzeczy o piłce nożnej i cycki, zadzwoniłem do twittera (co prawda US ale domyślam się że jest
  • Odpowiedz
@AnalusAmigos: jesli do mnie piszesz, to tez nie wiem o czym gadka. moim zdaniem brudaska nie jest w stanie nic zrobic ze shackowanym kontem, jej wypad na policje to tylko dowod odrealnienia i braku umiejetnosci zalatwienia sprawy, a twoj wywod to jakis truizm ktory nie wiem czego ma sie tyczyc. rownie dobrze mozemy pisac, ze trawa jest zielona, tylko jaki ma to sens?

ona popelnila kardynalny blad, ze nie zalozyla sobie
  • Odpowiedz