Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza nagroda "Debila dnia" znowu (jak 2 dni temu) powinna powędrować do @Afrobiker

Otóż, pajac ten uważa, że w Polsce nie ma już polskiego prawa, polskich ustaw, a jedynie... a zresztą, zobaczcie sami co napisał:

my nie mamy prawa bo u nas obowiązują dyrektywy unijne tworzone przez Niemców i Francuzów więc jak myślisz kto to prawo zna lepiej ty czy oni?


Tego nie da się opisać słowami. Ale jego głupota i ignorancja nie powstrzymują go od pisania o w zasadzie każdym temacie na wykopie. Przez chwilę udawał nawet znawcę prawa amerykańskiego...

#debildnia #prawo #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
źródło: comment_1602005765GDPTGNBGRW9UNSH46BaLPh.jpg
  • 17
@GordonL ty to żaden prawnik nie jesteś ale niezły z ciebie manipulator i krętacz więc jak byś się uczył a nie kamieniami w szkołę rzucał to może byś nawet papugą został ale nie pykło więc tylko piwnica, klawiatura i frustracja ci została xd
@GordonL już nie płacz tym razem nie wyszło ale głowa do góry następnym na pewno się uda. Jak byśmy prawo krajowe mieli w mocy to nie było by u nas problemu z praworządnością a chyba jest prawda? Ty jako wielki znawca prawa pewnie wiesz jakie było stanowisko TK za czasów Rzepińskiego w tej materii xd
@Afrobiker:
Ja bym nie chciał być takim głupcem. Lubię swoją wiedzę i fakt, że dobrze się na wielu rzeczach znam.

Żal mi takich jak ty, którzy tkwią w ignorancji i oparach głupoty. Co gorsza, nie zdajesz sobie sprawy z tego jakie brednie piszesz i w jakie debilizmy wierzysz. No, ale ciemna masa zawsze misi być. Przykro mi, że jest takich jak ty tak dużo.
@GordonL nie przykładam wagi do pisowni, składni ani interpunkcji pisząc na portalu ze śmiesznymi obrazkami bo to nie forum tematyczne tylko miejsce w którym zaznaje rozrywki. I prawdę powiedziawszy czasem mi was żal bo zbyt poważnie do wszystkiego podchodzicie a sporo ludzi tu jest dla beki jak ja. Musi być wam ciężko
@GordonL tutaj to akurat się z tobą zgodzę. Nudziło mi się a twój koment wpadł mi w oczy i poszło :) ale nie zawsze tak jest z tym że trzeba nieźle kombinować i wgryzać w ten ciągły tekst bez przecinków i kropek by wyłapać kiedy sobie jaja robię a kiedy poważnie pisze i to jest trudne
@GordonL jak byś był inteligentny to byś wiedział że tego nie da się określić po wpisach w necie bo nikt tu nie jest sobą i myślę nawet że ty to wiesz ale nad wyraz często i z dużą łatwością posługujesz się takimi konkretnymi stwierdzeniami i weszło ci to już w krew więc nawet się nad tym nie zastanawiasz tylko po prostu piszesz. Poza tym mnie obelgi w sieci nie ruszają bo mam