Wpis z mikrobloga

@void1984: @xVolR: a nie jest? wedlug tych blackpillowych skali mlody linda to byl zwykly normik, zaden chad. Ale czasem opinie sa zbiezne, i im chodzi glownie o to, ze jesli nie jestes conajmniej chadem lite (a jak jestes truecelem to masz #!$%@?) to zadna kobieta nie bedzie czula do ciebie prawdziwego pozadania. Ale aktorzy to moim zdaniem trocha inna bajka, bo po pierwsze sa slawni a po drugie wiekszosc z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@void1984: gościu, Linda jest na spokojnie powyżej przeciętnej tym bardziej jak na swoj wiek to już nawet Chad wsrod 70latkow, ma ponad przeciętnie męska twarz.
Poza tym zdajesz sobie sprawę, że mając te nizolkowe 178cm był wysoki jak na swoje czasy, bo ma 68 lat. Ludzie byli wtedy sporo niżsi niż teraz.
Ale aktorzy to moim zdaniem trocha inna bajka, bo po pierwsze sa slawni


@Fighter_forGlory: Jasne że w realnym życiu sława i pieniądz pomagają. Mnie chodziło o sam wygląd. Niedawno przeczytałem o tym ze takie oczy skreślają kandydata, przypadkiem widziałem znowu Lindę i skojarzyłem fakty.
@void1984: o z tym wygladem to zauwazylem taka zaleznosc czy osoba jest slawna czy nie xD bo jak wrzucisz tam zdjecie jakiegos normika to ocenia go na 4/10 ale jak juz jakiegos aktora ktorego uroda odbiega od blackpillowych wzorow to ocenia go duzo wyzej. A zreszta czego sie spodziewac po ludziach ktorzy za wszelka cene racjonalizuja sobie swoje lenistwo, klepiac sie po plecach na portalu ze smiesznymi obrazakami z papiezem