Wpis z mikrobloga

@malinblue: Generalnie na początku roku miałem akcje przemeldowania, i ja miałem problem taki, ze właśnie nowy blok, i w geopozie go jeszcze nie było. Z kolei rodzice meldowali się w domu babci, i tego budynku również nie mieli zaznaczonego, ale przez to, ze ktoś tam był już zameldowany, to dopisali ich. Nie wiem czy to ten sam problem, bo chodziłem osobiście do urzędu, bo akurat miałem po drodze.
Także spróbuj wydrukować
  • Odpowiedz
  • 1
@MentorPL rodzina mi się powiększa a jeszcze jesteśmy zameldowani u rodziców. Poza tym samochody trzeba porejestrowac to można już w mieście gdzie mieszkamy. + Zniżki na zbiorkom dla mieszkańców
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@malinblue: to błąd strony, wywala się jeden ze skryptów pobierający dane o ulicach. W debuggerze przeglądarki to ładnie widać. Zgłaszałem to 1,5 miesiąca temu. Zero odpowiedzi i jak widać błąd dalej jest.
  • Odpowiedz
@malinblue: twoja ulica wskoczy w selektor jeżeli wybierzesz właściwie wcześniejsze opcje (powiat, gmina, dzielnica), to jest zrobione po urzędniczemu a nie człowieczemu. Przykładowo jeżeli mieszkasz na Ogrodach to nie zaznaczasz dzielnicy "Ogrody" tylko "Jeżyce" albo "Grunwald" zależnie w której tabelce dana ulica u nich istnieje. Sprawdź kilka opcji i się uda. Fizycznej wycieczki do urzędu w czasie Covid nie polecam, już na drzwiach się odbijesz od "selekcji" i jak nie masz
  • Odpowiedz
@hu-nows: oni mają system, który Ci podpowiada: powiat: po.... POZNAŃ, delegatura-> wi...WILDA itd itd. Już umówiłem wizytę, więc spoczko, a Yozen wytłumaczył problem.
  • Odpowiedz