Wpis z mikrobloga

Cześć, czy wiecie gdzie mogę dokładnie sprawdzić jaki jest plan na pociągnięcie trasy S7 przez Bielany? Ostatnie artykuły są z okolic 2019 roku i twierdzą, że trasa będzie przebiegała patrząc od Bemowa okolicami Maczka i Żołnierzy Wyklętych. Natomiast kawałek dalej na północy ma odbić w okolicach Fortu Wawrzyszew i przebiegać równolegle do Nocznickiego czy nie będzie tego odbicia i będzie skierowana dalej prosto równolegle do Wółczyńskiej?
Ewentualnie gdzie mógłbym zapytać, żeby pozyskać informację u źródła?
#warszawa #bielany #bemowo
  • 13
@Dolan: A patrząc trochę na północ, bo przyznam, że nie widzę oznaczeń, to trasa S7 będzie szła dalej na północny zachód, a to przecięcie które przewiduje również dwie jezdnie, będzie po prostu jakąś trasą "lokalną"? Bo tam właśnie wchodzi w Nocznikowskiego, które aktualnie jest jedną jezdnią dwukierunkową, a w planie przewidziane są 2 jezdnie.
Pobierz pp93 - @Dolan: A patrząc trochę na północ, bo przyznam, że nie widzę oznaczeń, to tra...
źródło: comment_1601908859SCWJ15AhBACADWbTR5uSN9.jpg
@pp93: no wlasnie nie wiem czy to jest w tym wariancie też ze nocznickiego bedzie przebudowana na droge dwupasmową i bedzie przebiegac wlasnie jak na screenshocie.. bo cos takiego tez mialo byc, że pociągną trasę nad rondem przy metro mlociny prosto z mostu północnego i dalej w nocznickiego i przez S7 i lotnisko.
@Dolan: Przyznam, że ten odcinek mnie własnie najbardziej interesuje. Trasa nie jest tak uciążliwa jak droga ekspresowa, a w okolicach Nocznickiego/Wółczyńskiej rozglądam się za mieszkaniem - stąd w ogóle wzięło się moje pytanie
@Dolan: Dzięki wielkie za pomoc! Jeszcze jutro może zadzwonię do Urzędu Dzielnicy albo GDDKiA i się dopytam. Pewnie mnie zleją, ale spróbować warto
@pp93: generalnie od 20 lat o tym mowia i na razie nic sie nie dzieje :D ale pewnie w ciągu najbliższej dekady zaczną to budować. Prawie na pewno bedzie ten wariant 2B czyli z węzłem z Nocznickiego i bedzie to trasa naziemna.