Wpis z mikrobloga

@Kalypsoo: ale to jest obiektywnie #!$%@? content robiony przez bananowe oskarki i julki dla ludzi w dziecięcym przedziale wiekowym. Zero wartości, zero przekazu, content robiony pod to, żeby doić gówniaki z hajsu na reklamach i pokrewnych metod zarobku. Filmy robione pod plankton intelektualny zbliżający się do negatywnego ilorazu inteligencji, co widać po tytułach i miniaturkach każdego z tych filmów. Pomóż mi zrozumieć po co takie coś oglądać? Jeszcze będąc osobą dorosłą
Pobierz
źródło: comment_1601913488V7Fqdi3d1DG1OccjmuI4C5.jpg
@Sliddqvist: na polskim yt nie ma jakiegoś wysokiego poziomu, a on to tylko rozrywka. Swego czasu jak na tvn wrocili do big brothera, też brzydzilam sie ekipą friza, bo to wyglądało jak wzorowanie się na nich. Teraz, w czasie kwarantanny z nudy jakoś wsiąknęłam to wszystko.
@FajSafari900: nie wiem, może rzeczywiście jest tam coś wartego oglądania, ale jak wbiłem na ten kanał i zobaczyłem te tytuły i miniaturki, to ciężko mi poświęcić czas na obejrzenie któregokolwiek z nich, bo sam tytuł i miniaturka nie mówi nic innego jak to, że to jest gównofilm reklamowany #!$%@? hajsu sponsorów, żeby podbić wyświetlenia i złapać ludzi na kliknięcie, może ja jestem jakimś mega pesymistycznym zjebem, który na wszystko źle patrzy,
@Sliddqvist: z pierwszym wrażeniem też tak miałam! Identyko
Mówię tylko, że faktycznie jak już nie masz co robić i masz dużo wolnego czasu, do da się wsiąknąć. Tym bardziej, że mam już za sobą obejrzenie wszystkich topowych seriali (twd,got, br ba,wikingów z grubsza) xd