Wpis z mikrobloga

Mireczki, po wspólnych trzech miesiącach czas na pożegnanie: sprzedałem Switcha.

Powody? Przeszedłem i ograłem wszystko, co mnie najbardziej interesowało. Konsola lezy teraz odłogiem, a kasa za nią się przyda.

Przeszedłem:
The Legend of Zelda: Breath of The Wild (110h+)
Super Mario Odyssey (45h+)
The Legend of Zelda: Link's Awakening (25h+)
Donkey Kong Country: Tropical Freeze (20h+)
Super Mario Maker 2 (15h+)
New Super Mario Bros. U Deluxe (15h+)
Super Mario Galaxy (15h+)

Popykałem też w:
NES i SNES w ramach Switch Online (6h+)
Mario Kart 8 Deluxe (4h+)
Pokemon: Let's Go, Pikachu! (3h+)
Snipperclips (2h+)

Co daje razem ponad 260 godzin zabawy. Konsolę kupiłem używaną. Gry kupowałem, poza jednym wyjątkiem, używane. Wszystko, poza dwiema grami pozostawionymi na półce, sprzedałem w podobnej cenie.

Jestem bardzo zaskoczony tym, jak fajnym kawałkiem technologii okazał się Switch. Bardzo szybko się wybudza, loadingi i savy praktycznie nie istnieją w tych okolicznościach. Konsola subiektywnie bardzo długo trzyma na baterii, a mam wersję pierwszą z gorszą baterią. Wibracja w joyconach jest bardzo wysokiej klasy. Na minus tylko analogi - to naprawde psujne gowno i hanba Nintendo, ze tego nie naprawili w nowszych rewizjach.

Co teraz? Mam ochote wrocic do gier z PS4 - do GTA5, Uncharted 4. Jesli chodzi o granie przenosne, to mam jeszcze pewne zaleglosci na 3DS i DS - Chrono Trigger, Zelda Spirit Tracks, Castlevania Mirror of Fate...

A do Switcha moze jeszcze kiedys wroce, moze w innej wersji sprzetowej? Kto wie. Teraz wiem, ze kupno tej konsolki to byla genialna decyzja. Warto kupic nawet dla BOTW. Niestety wlasnie najlepsza gra to BOTW, potem Odyssey, dalej jest przepasc, troche fajnych gierek, w ktore mozna popykac i dalej jest szrot - tak ja to widze. Oczywiscie jesli ktos jest fanem japonszczyzny lub indykow, to sprawe moze postrzegac zupelnie inaczej niz ja i on bedzie mogl sie cieszyc konsola duzo dluzej niz ja. Jednak nawet i ja sie pobawilem ;)

Pozdro i z fartem mircy

#nintendo #nintendoswitch #konsole #gry
piotrveyner - Mireczki, po wspólnych trzech miesiącach czas na pożegnanie: sprzedałem...

źródło: comment_16019048004ybHfRBTzxbStMAhEgANxn.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@piotrveyner: Ja oprócz ogrywania dużych tytułów to wykorzystuje pstryczka jako fenomenalny sprzęt do indyków. Ostatnio ograłem sobie takie Little Nightmares w wyrku i bawiłem się świetnie. A że jestem fanem japońszczyzny to do grania mam jeszcze DUŻO gier xD
  • Odpowiedz
A do Switcha moze jeszcze kiedys wroce, moze w innej wersji sprzetowej?


@piotrveyner: Poczekaj na nowe rewizje, już sam fakt różnych wersji Tegry zmienia sporo.
Switch V2 jest około dwa razy bardziej wytrzymały w prądożerności od Switcha V1 (tego premierowego).

Mówi się, że w przyszłym roku wyjdzie Switch Pro, słowa Nintendo "Do I kwartału 2021 nie wyjdzie żadna konsola", kto wie co będzie w dalszych kwartałach.
  • Odpowiedz
@sztandar: nie zmienie zdania, bo jest w sumie logiczne. Uderzajace jest, jak dobra gra jest BOTW i nawet to Odyssey, a reszta juz troche odstaje ;)

Moze wroce za jakis czas, do innej wersji, bo jak mowie - konsola jest swietna. Tylko potrzebowalbym jeszcze pare bardzo dobrych gier 1st party
  • Odpowiedz
@sztandar: to pierwsze przeszedlem, jest w pierwszym poscie, Luigi Mansion 2 odrzucil mnie na 3DS-ie i nie rozpatrywalem go na powaznie na Switchu, a Rabbity niby moglyby byc, ale czytalem narzekania na tagu, ze gra jest trudna, a ja nie lubie trudnych gier. I #!$%@? mnie te kroliki.
  • Odpowiedz