Wpis z mikrobloga

Mireczki, po wspólnych trzech miesiącach czas na pożegnanie: sprzedałem Switcha.

Powody? Przeszedłem i ograłem wszystko, co mnie najbardziej interesowało. Konsola lezy teraz odłogiem, a kasa za nią się przyda.

Przeszedłem:
The Legend of Zelda: Breath of The Wild (110h+)
Super Mario Odyssey (45h+)
The Legend of Zelda: Link's Awakening (25h+)
Donkey Kong Country: Tropical Freeze (20h+)
Super Mario Maker 2 (15h+)
New Super Mario Bros. U Deluxe (15h+)
Super Mario Galaxy (15h+)

Popykałem też w:
NES i SNES w ramach Switch Online (6h+)
Mario Kart 8 Deluxe (4h+)
Pokemon: Let's Go, Pikachu! (3h+)
Snipperclips (2h+)

Co daje razem ponad 260 godzin zabawy. Konsolę kupiłem używaną. Gry kupowałem, poza jednym wyjątkiem, używane. Wszystko, poza dwiema grami pozostawionymi na półce, sprzedałem w podobnej cenie.

Jestem bardzo zaskoczony tym, jak fajnym kawałkiem technologii okazał się Switch. Bardzo szybko się wybudza, loadingi i savy praktycznie nie istnieją w tych okolicznościach. Konsola subiektywnie bardzo długo trzyma na baterii, a mam wersję pierwszą z gorszą baterią. Wibracja w joyconach jest bardzo wysokiej klasy. Na minus tylko analogi - to naprawde psujne gowno i hanba Nintendo, ze tego nie naprawili w nowszych rewizjach.

Co teraz? Mam ochote wrocic do gier z PS4 - do GTA5, Uncharted 4. Jesli chodzi o granie przenosne, to mam jeszcze pewne zaleglosci na 3DS i DS - Chrono Trigger, Zelda Spirit Tracks, Castlevania Mirror of Fate...

A do Switcha moze jeszcze kiedys wroce, moze w innej wersji sprzetowej? Kto wie. Teraz wiem, ze kupno tej konsolki to byla genialna decyzja. Warto kupic nawet dla BOTW. Niestety wlasnie najlepsza gra to BOTW, potem Odyssey, dalej jest przepasc, troche fajnych gierek, w ktore mozna popykac i dalej jest szrot - tak ja to widze. Oczywiscie jesli ktos jest fanem japonszczyzny lub indykow, to sprawe moze postrzegac zupelnie inaczej niz ja i on bedzie mogl sie cieszyc konsola duzo dluzej niz ja. Jednak nawet i ja sie pobawilem ;)

Pozdro i z fartem mircy

#nintendo #nintendoswitch #konsole #gry
piotrveyner - Mireczki, po wspólnych trzech miesiącach czas na pożegnanie: sprzedałem...

źródło: comment_16019048004ybHfRBTzxbStMAhEgANxn.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@piotrveyner: Outer Worlds tera, dobra gierka w #!$%@? od Obsidian, jak podobał ci się Star Wars: Knights of the Old Republic 2 albo Fallout: New Vegas to to też na pewno ci siądzie.
  • Odpowiedz
@bartowsky: Mi tam właśnie szkoda, tego czasu który spędziłem na ten symulator picia herbatki,z najgorszą aktywnością poboczną i niewymagającą walką. Z gier taktycznych Mario+Rabbids jest dużo lepsze.
  • Odpowiedz