Wpis z mikrobloga

Przypominamy, że zostały ostatnie dwa dni promocji Banku Millennium, w ramach której zakładając Konto 360° lub Konto 360° Student, możesz zyskać nawet 250 zł na konto cashback w goodie. Zainteresowany? Termin na zawarcie umowy o konto upływa 7 października. Możesz to zrobić nawet w 15 minut, całkowicie online na selfie. Na wniosku o konto wyraź wymagane regulaminem promocji zgody. Do 30.11.2020 r., otrzymasz SMS-em pierwszy kod do odbioru 100 zł na konto cashback w goodie.

Aktywuj następnie aplikację mobilną Banku Millennium i zapłać z jej wykorzystaniem przynajmniej raz zbliżeniowo telefonem do 31.12.2020 r. W październiku, listopadzie i grudniu 2020 r. wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą lub Blikiem oraz zasil konto kwotą min. 1000 zł co miesiąc. Jeśli założysz konto na selfie, pamiętaj odwiedzić dowolną placówkę Banku Millennium do 31.12.2020 r. by pokazać nam swój dokument tożsamości oraz złożyć wzór podpisu.

Po spełnieniu wszystkich warunków do 29,01.2021 r. otrzymasz SMS-em kod do odbioru 150 zł na konto cashback w goodie. Nagrody odbierzesz wpisując kody w aplikacji goodie lub na stronie goodie.pl. Po użyciu kodów Twoje konto cashback w goodie powiększy się o wartość nagród - 100 zł a następnie 150 zł. Zgromadzone środki możesz przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu. Usługa goodie cashback pozwoli Ci regularnie otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych w blisko 800 sklepach internetowych.

Więcej informacji na temat promocji znajdziesz tutaj.

#cashback #goodie #promocje #bankmillennium #pieniadze #aplikacjemobilne #banki
Goodie_pl - Przypominamy, że zostały ostatnie dwa dni promocji Banku Millennium, w ra...

źródło: comment_16018871489MGfqBWX09bhMb0sc1nKO0.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
ja mam 352,50 do wypłacenia ale specjalnie mi konto zablokowali żeby nie wypłacić nie polecam. Sprawa poszła do UOKiK i idzie do sądu
  • Odpowiedz