Wpis z mikrobloga

zjeby debile z tylu wlaczaja przy kazdym deszczyku, #!$%@? ich pradem jak stare baby


@Messix
Ale tak w zasadzie to co Ci przeszkadza włączone tylne przeciwmgielne? Za dobrze widać samochód z daleka czy co?
  • Odpowiedz
@JarekNoooTego: Ja zauważyłem że dla wieku januszy to te światła to mogłyby nie istnieć bo razi ich biedne delikatne oczka. Żaden z nich nie zastanowi się po co ktoś to włącza ani nie zbadają się czy nie maja astygmatyzmu. Ile to już razy miałem tak ze wjeżdżam na autostradzie w ścianę deszczu albo mgły a koleś przede mną jedzie na automatycznych dziennych i nie na zapalonych świateł z tylu. Lepiej
  • Odpowiedz
@xsdf polecam nie #!$%@?ć się pod zderzak poprzedzającego auta tylko trzymać bezpieczna odległość. I najlepiej nie wyjeżdżać na drogi po zmroku bo uwaga kierowcy jadący w przeciwnym kierunku mają włączone światła mijania i mogą razić (sic!) W sumie kończę te dyskusję bo sam nie wiem po co bronie tych zjebów. ( Tak też mam ich za debili, jednak nigdy nie rozpatrywalem tego w kategorii #!$%@? czy cos)
  • Odpowiedz
@JarekNoooTego 50m widoczności wg przepisów. No ale podwójny ten dystans do 100m. Jeśli nie widzisz następnego słupka pikietazowego to włączasz (lub zakładasz okulary), widzisz, nie włączasz. Jak można być takim debilem (sic!) aby tego nie ogarniać?
  • Odpowiedz
Wszystkich którzy mają problemy z oslepianiem przez przeciwmgielne polecam wizytę u okulisty. Astygmatyzm jest częstą dolegliwością, w odpowiednich soczewkach świat stanie się piękniejszy i mniej #!$%@?ący ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz