Wpis z mikrobloga

#oneplus
#telefony

Miałem OnePlus 6, ale się niestety wczoraj rozbił. Chcę następnego OnePlusa i zastanawiam się nad 7t lub 8. W 6 nie przeszkadzało mi absolutnie nic, jedynie jak kiedyś potrzymałem 6T i 7, to podobało mi się, że są odrobinę węższe. Dlatego odrzucam wersje Pro. W internecie sporo jest dyskusji między 7T a 8 na korzyść 7T, ale to głównie przez dużą różnicę w cenie. Teraz mam opcję kupić 7T za 2499 zł lub 8 za 2749 zł, więc różnica niewielka. Co byście wybrali?

Który OnePlus?

  • 7T za 2499 zł 40.6% (13)
  • 8 za 2749 zł 59.4% (19)

Oddanych głosów: 32

  • 14
@taxisraxi: Ja Ci Mireczku polecam 7t. Też ostatnio stałem przed takim dylematem i takiego właśnie wyboru dokonałem. Dlaczego?
OP 8 ma może nieznacznie lepsze bebechy (o jedną wersję lepszy proc i grafa - w normalnym użytkowaniu nieodczuwalna różnica). Ma też jednak gorszą rzecz. Jest to aparat. OP7T i OP8 to dokładnie te same sensory aparatu, z tą różnicą, że 7t ma normalnie wide, ultra-wide i telephoto, a OP8 został tego ostatniego
@taxisraxi: jakie 3k? Nawet 7T za 2600 zł stoją. Lepszy ekran, nie ma żadnego notcha czy tam łezki i przede wszystkim lepsze wykonanie. 7T przez to duże okrągłe wycięcie jest bardziej narażony na pęknięcia w tym miejscu.
@taxisraxi: jesli cos to na amanie op 8 lata czesto po 2000 zl. masz gwarancje 2 lata i z tego co wiem nawet mozna fakture dostac.
Ja bardziej bym Ci polecal OP 8 przez to ze jest pol roku mlodszy, a wiec dluzej aktualizowany bedzie. Lub pomysl nad nowymi pixelami.
Wiem, że bywały taniej, zwłaszcza wszystkie wersje 7, ale chyba się już niestety pokończyły. Ze strony producenta też się nie da ich już zamówić, a niestety jestem obecnie bez telefonu i potrzebuję czegoś asap. :(