Wpis z mikrobloga

Jakie mangi lubicie najbardziej? Czy będą to przepełnione akcją shouneny? Wzruszające romanse? Komedie z drugim dnem? Przerażające horrory? A może po prostu komiksy, przy których możecie odpocząć po ciężkim dniu? Jeżeli śledzicie naszą stronę, to prawdopodobnie zauważyliście, że my chętnie sięgamy najróżniejsze dzieła.

Równie chętnie dzielimy się naszymi przemyśleniami o nich w naszej serii Manga Update! Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zbiór kilku mang, które ostatnio przeczytaliśmy. Znajdziecie w nim między innymi świetną jednotomówkę - Hal, wrześniową nowość od wydawnictwa Waneko - Zbudź się, śpiąca królewno oraz wiele, wiele więcej!

Zapraszamy!

Hal, Zbudź się, śpiąca królewno, My Hero Academia | Manga Update #22

#manga #mangowpis #anime #animedyskusja #komiks #leniwapopkultura
szogu3 - Jakie mangi lubicie najbardziej? Czy będą to przepełnione akcją shouneny? Wz...

źródło: comment_1601839444r9EvwqPMqNBp4wHdzPbRs2.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Jakie mangi lubicie najbardziej?


@szogu3: Okruchy życia. Dawno wyrosłem z shonenów, potrzebuję czegoś poważniejszego, czegoś życiowego. Moim absolutnym faworytem jest "Marcowy Lew" wydawnictwa Dango. Opis z okładki 1 tomu:

17-letni Rei Kiriyama mieszka w jednej z tradycyjnych tokijskich dzielnic, gdzie na codzień zajmuje się zawodową grą w shogi. Kiedy był dzieckiem, stracił rodzinę w wypadku i od tamtej pory jego życie wypełnia samotność. Przez przypadek poznaje trzy siostry: Akari, Hinatę
hetman-kozacki - > Jakie mangi lubicie najbardziej?

@szogu3: Okruchy życia. Dawno ...

źródło: comment_1601878719pU3SbDlg3pQHwEvcNh0fp8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: Do Marcowego w formie anime podchodziłem już ze 2-3 razy i no jakoś nie mogę. Jest dla mnie chyba zbyt wolne. Planowałem dać kolejną szansę, bo ciągnie mnie do tego tytułu - może tym razem się uda? <3

No i po prostu uwielbiam ten opening!
szogu3 - @hetman-kozacki: Do Marcowego w formie anime podchodziłem już ze 2-3 razy i ...
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: Do Marcowego w formie anime podchodziłem już ze 2-3 razy i no jakoś nie mogę. Jest dla mnie chyba zbyt wolne.


To seria o emocjach. Nie ma tam akcji. Docenią to dojrzalsi widzowie. Yuki lubię. Teledysk Fighter zespolu Bump of Chicken ma wg mnie szczególny klimat.
hetman-kozacki - > @hetman-kozacki: Do Marcowego w formie anime podchodziłem już ze 2...
  • Odpowiedz