Wpis z mikrobloga

#covid #covidianie #koronawirus

Przez pół roku oficjalnie przechorowało 0,26% populacji. Reszta sobie po cichu pokaszlała w domu i nawet nie zgłaszała się do lekarza. Serio uważacie, że goronabiruz jest warty kolejnego lockdownu? Jaja se robicie? Załóżcie sobie worki na łeb, dajcie nam żyć normalnie. Choroba jak każda inna. Morawiecki, przeproś za lockdown.
hetman-kozacki - #covid #covidianie #koronawirus 

Przez pół roku oficjalnie przech...

źródło: comment_1601802212RHuznKNBFx9ZeOLUrkCRJd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: bo pierwszy lockdown był za słaby, na błędach mogliby się uczyć (; a konto zostawie, aby poczytać sobie wypowiedzi takich szurów jak Ty. Takie wolnościowe wypowiedzi równają Cię z takimi ludźmi jak Ivan Komarenko.
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: Zacznijmy od tego, że fajnie byłoby, jakby Polacy nauczyli się myć ręce po sraniu, bo wg statystyk 1/3 tego nie robi. Miałem nadzieję, że Covid tę jedną rzecz nam przyniesie pozytywną, że to się zmieni, ale lepszej higieny widocznie nie będzie bo "#!$%@? komuchy chcą odebrać mi wolność".
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: W lockdownie chodzi o spowolnienie rozprzestrzeniania się wirusa, a nie całkowite zduszenie epidemii. Jeśli dojdzie do sytuacji, że zabraknie łóżek i respiratorów, to wtedy będziemy mieli problem.
  • Odpowiedz
bo pierwszy lockdown był za słaby


@muchmuchmuch: człowieku, nie znam nikogo, kto by znał kogoś, kto zaraził się goronabiruz, ale znam mnóstwo osób, które przez lockdown straciły pracę, popadły w długi i dopiero teraz ledwo z tego wychodzą. Wy chcecie nam podać "lekarstwo" gorsze od choroby. Niech już będą te maseczki, dystans, ale nie wolno zamknąć wszystkiego. Gospodarka musi iść. Choroba jak każda inna, a wy, covidianie trzęsiecie dupami.
  • Odpowiedz
@hetman-kozacki: no a ja znam z własnego podwórka, że tak to ujme, także wirus istnieje i jest powszechny i #!$%@? ludziom w różnym wieku, a do tego nie wiemy jeszcze jak bardzo uszkadza chociażby mózg (a już sporo badań na ten temat się pojawia.) Natomiast nie znam ludzi, którzy zabankrutowali, stracili pracę bez możliwości podjęcia innej lub popadli w długi przez lockdown. Poza tym pieniążki można zawsze odzyskać jak się postarasz,
  • Odpowiedz
no a ja znam z własnego podwórka, że tak to ujme, także wirus istnieje i jest powszechny i #!$%@? ludziom w różnym wieku


@muchmuchmuch: choroba jak każda inna, w większości przebiegająca łagodnie. Statystyki śmiertelnych przypadków to i tak już schorowane osoby 65+. I te osoby niech się pilnują. Gra nie warta świeczki.
  • Odpowiedz