Wpis z mikrobloga

Mirki, nadszedł czas na przeprowadzkę z wynajmowanego mieszkania do domku jednorodzinnego, w związku z czym muszę zakupić podstawowe elektronarzędzia i wyposażyć garaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiej firmy elektronarzędzia polecacie?
Oczywiście w rozsądnych pieniądzach, z dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Co Waszym zdaniem jest must have w garażu?

#majsterkowanie #narzedzia #warsztat #elektronarzedzia
  • 18
@qOnn: polecam serię Parkside na 20V, w szczególności wkrętarka z udarem, bez peoblemu towarzyszyła mi przy remoncie i dała radę ze wszystkim. Długie wkręty w mokre drewno, wiercenie w starej cegle i trochę w betonie. Nawet nie używałem normalnej udarowej bo wszystko obskoczylem wkrętarką. Godne uwagi sa też piła szablasta na te same baterie.
@qOnn szlifierka stołowa to raczej do modelarstwa malutka, w przyszłym tygodniu ma być stołowa z pasem bezkoncowym, imadło malutkie lepiej dołożyć trochę i kupić większe i mocniejsze, od tego detektora nie oczekuj cudów nie wskazuje idealnie przewodów a przynajmniej ten który miałem w ręku to odchylenia od przewodu to 5-7cm
@qOnn szlifierka tylko sieciowa, akumulatorowa jako druga, do używania w terenie i to tylko z akumulatorem 5-6ah, bo zużycie prądu ma nieziemakie. Poza tym parkside jak dla mnie jest przereklamowany. Jak ktoś miał w reku tylko chińczyka to parkside jest czasami naprawdę dobry, ale od profesjonalnych narzędzi dzieli go przepaść. Sporo lepiej wypada macalister, a erbauer to już w ogóle mistrzostwo w tej cenie