Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@PanKracy582: to jest na stówę zdjęcie z modelingu. Do tinderowek o wiele można się #!$%@?ć z ale tutaj przegrywom typowo się #!$%@?ło. Laska ma styczność z furami i wyglada świetnie i się dziwią, że ma wymagania. Nie rozumieją, że jej liga po męskiej stronie, czyli wysportowani kasiaści chady też mają wyśrubowane wymagania ¯\_(ツ)_/¯
@roman_erotoman znam kilka modelek i tancerek i każda ma wyższe wykształcenie i to nie na gównokierunku. Wiesz z czego się to bierze? Z dobrego kasiastego domu, gdzie miały czas, brak trosk i pieniądze na naukę, by nie być tylko tępa tzipą. A ich zawód to najczęściej wybór łatwej, dobrze płatnej pracy póki mogą, by się dorobić jak najszybciej, a potem własny biznes i bogaty mąż który też będzie miał własną działalność choćby
@Profil_Internetowy: @Pinkyo: jest udowodnione naukowo, że do atrakcyjnego wyglądu ludzie dopisują automatycznie wiele innych pozytywnych cech. obydwoje jesteście tego przykładem. skąd wnioski, że pochodzi z bogatej rodziny? że jest po dobrej uczelni? że jest dobrze płatną modelką?

nie neguję rzeczy, które piszecie. sam poznałem dziewczyny co mają ojców lekarzy czy przedsiębiorców i wiodą beztroskie życie, tak jak piszecie. tutaj was zwyczajnie poniosła wyobraźnia. z rzeczy które są pewne i które
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@roman_erotoman: ja opiarałem się na swoim otoczeniu. Nie uważam też, że akurat ten opis jest jakiś wyjątkowo roszczeniowy, widziałem bardziej rozczeniowe, co najwyżej nietaktowny bo obraża facetów w jej mniemaniu "niewartościowych". Ale nie zapominajmy że to tinder a ona z tego co pisze nie szuka ons. Dla mnie kasjerka też nie będzie wartościową partnerką, ale jak będzie ładna to czemu nie. Ona pewnie z chadem ochroniarzem się prześpi ale nic więcej.
@Profil_Internetowy: ja się z Tobą zgadzam ale ja wnioskuję tylko na podstawie dostępnych danych, a Ty wnioskujesz na podstawie swojego otoczenia (sic!), które nie ma nic do rzeczy. dodatkowo piszesz, że wnioskujesz na podstawie jej zawodu, którego ona nie podała xD

reasumując na podstawię tego co pokazała światu w ramach swojego tinderowego profilu wnioskuję, że jest roszczeniową karyną, bo tylko tyle mogę wywnioskować. nie twierdzę, że na 100% nią jest bo