Wpis z mikrobloga

Aktualizacja sytuacji w xkom:

Miałem dzisiaj zaplanowaną dostawę z x-komu 3080 od asusa w wersji strix i po obszernej rozmowie dowiedziałem się że:
-Nic nie wiedzą który jestem w kolejce
-Zero pojęcia jak duże dostawy będą i w ogóle kiedy będą
-O kodach to oni pierwsze słyszą i podobno do asusa w ogóle nie dodają kodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także w kilku słowach można podsumować że siedź na dupie i czekaj, może za miesiąc dostaniesz ;)

#nvidia #rtx #komputery #pcmasterrace
  • 14
  • Odpowiedz
@Dharek: Kodów do Asusa nie dają, bo zanim będą mieli te karty to promocja się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pclabie widziałem, że komuś odbiór Strixa ustawili na 31 grudnia.
  • Odpowiedz
co śmieszniejsze też nikt nie wie czy 3080 będzie działać


@LubieSzaszylkiZLublina: jeżeli masz na myśli crashe to zostały ogarnięte 2 wersje driverów temu. Teraz nawet bieda Zotac z 6 PoSCapami sobie radzi. Żeby było śmieszniej obyło się bez utraty wydajności.
  • Odpowiedz
Nic nie wiedzą który jestem w kolejce

O kodach to oni pierwsze słyszą i podobno do asusa w ogóle nie dodają kodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dharek: u mnie to samo, nie mogą mi udzielić tej informacji ze względu na rodo, a z tymi kodami to jest dopiero zabawnie, jeden pracownik powiedział mi, że nie mają żadnych informacji na temat kodów dorzucanych do kart, a 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dharek: Jak nie dają jak dają, napisałem do nich na chacie, facet powiedział, że w dzien premiery nie dodawali i normalnie mi dodał oba kody do faktury. Jesli jeszcze sie nie skonczyly to pisz do nich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Desolator: Jestem ciekaw czy nvidia zmieni termin wykorzystania kodów... Na chwilę obecną jest to 30.11.2020, jakoś nie sądze, że z obecną częstotliwością spływania kart na magazyny wszyscy dostaną je wcześniej.
  • Odpowiedz