Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tak, wcale takie zdjęcia nie latają po forach czy fejsowych grupkach z komentarzem "ahhaha co za żenada"


@genocidegeneral: czyli to nie jest zdjęcie dobrze obrazujące parę hetereseksualną? A czy już niszowe zdjęcia homoseksualistów z obrożach i strojach BDSM to wystarczający argument, aby wszystkich o tej orientacji wrzucać do worka "gorszący zboczeńcy"?
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: nie wiem o co ci chodzi gościu

typ próbował wyśmiać hipokryzję heteroprawaków pisząc, że gdy homolewaki wrzucają miłosne zdjęcia to hurr durr homokomando, ale gdy to samo robią heteroprawaki to nagle jest to fajne bo coś tam bozia, no to mu napisałem, że ze zdjęcia z wpisu mają bekę wszyscy więc jego chochoły spodobają się co najwyżej jakimś niedorobionym neuropkom (powtarzam się)

ja np. uważam, że publikacja takiego zdjęcia w
  • Odpowiedz
ja np. uważam, że publikacja takiego zdjęcia w internecie to trochę żenada i gdyby zamiast młodej pary na zdjęciu był margot z jego niebinarną koleżanką co się tramwajom nie kłania to uważałbym tak samo XD


@genocidegeneral: no ale przecież o tym jest ten wpis XD

Jak takie zdjęcie wrzuca para hetero, to "hehe, ale Janusze", nikomu nie przyjdzie do głowy dorabianie do tego ideologii. Jeśli to samo zdjęcie wrzuci para gejów
  • Odpowiedz