Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olito: nie wiem za co chwalą ten Amazon. Mi przyszła informacja że będzie opóźnienie, blabla .... A godzinę później informacja od przewoźnika ze jutro paczka będzie dostarczona. W polskich sklepach łatwiej się kupuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olito: nie musisz potwierdzać, sami to zmienią.

@Ramone:
Dlaczego ludzie chwalą Amazona? Ja w czwartek zamówiłem paczkę z dostawą na piątek ("dostawa na jutro"), ale było opóźnienie, więc oddali mi hajs za przesyłkę i na własny koszt opłacili paczkę dhl z dostawą na sobotę, co jest droższą usługą niż normalna dostawa na kolejny dzień roboczy, paczkę dostałem dziś o 11. Nic nie musiałem robić, nic pisać, czy dzwonić, sam Amazon
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ali3en: nie wiem jaki ma ale kupiłem telefon. Stan dostępny. Czas dostarczenia za 7 dni. I dopiero wtedy przyszedł. To nie wiem czy na serio dostępny, tylko tak pisze. Zapakowane w nędzne pudełko. Jako wypełnienie kawałek papieru. Wysłane z magazynu w Sosnowcu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ramone: czas dostawy mają dość dokładnie określony, jeśli coś ma być za 7 dni, to prawie zawsze jest, jeśli nie, to dostaniesz info, że jest opóźnienie, zwrócą koszty przesyłki, a później wyślą produkt najszybszą formą.

Co do telefonu, to się nie wypowiem, bo kupowałem tylko elektronikę ze "stoiska" producenta, a nie wiem jak to wygląda w innej formie. Nie neguję, że nie zdarzają im się wpadki, ale potrafią je wyjaśnić i