Wpis z mikrobloga

Damn, walnięcie 3/4 szklanki jaggera to był zły pomysł, czuje się jakby ktoś mnie ogłuszył z lekka, po 5 minutach normalnie. W ogóle to dziwnie się zakręciłem przy ludziach nie pije jak jest okazja, pije tylko jak jestem sam, w sumie to raz na ile i tak. Za parę dni idę do psychiatry znowu to mam nadzieje że dostanę jakieś leki, nie umiem w życie ()

#alkohol #zalesie #depresja #falszywyrozowypasek
  • 7
@Horaccy: Myślałem że wypok jest na tyle postępowy że można zmieniać płeć, która jest jedynie konstruktem społecznym, kiedy tylko poczujemy że nie przynależymy już do tej jednej wybranej z 69 płci dostępnych człowiekowi, ale nieeeee ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Horaccy: Próbowałem zmienić, pisałem do moderacji i nic z tego. Co poradzę, pasek to tylko pasek. Ten tag depresja to masakra w ogóle, ja jak czuję że bierze mnie na takie akcje to idę do psychiatry, a ludzie z tagu wolą się użalać nad sobą. Tyle że jestem już po jednej terapii, prawie rok wytrzymałem i znowu mnie dopada. Jakie to jest do d... jak co 5 minut myślisz że czas
@albertbranka: No cóż, ciężka sprawa, musisz jednak trzymać fason i mieć te myśl z tyłu głowy, że to choroba przejmuje głowę i wprowadza te negatywne myśli, wytrwałości życzę