Wpis z mikrobloga

@MefjuB: no tak jest tylko składową, a według tego sposobu "Uzbierane szesnaście miesięcy zostanie przekonwertowane na Ultimate i łącznie będziemy mieli 17 miesięcy.". Dlaczego 16 miesięcy składowej konwertuje się na pełny pakiet po zakupie 1 miesiąca game passa?

Od razu uprzedzam, z Xboxa nie korzystam od kilku lat i może czegoś nie wiem, ale zawsze myślałem, że Gold to uboga wersja Game Passa.

E: czy to znaczy że teraz Microsoft nie
  • Odpowiedz
@MefjuB: Jeśli faktycznie działa to w opór kuszące. Myślałem nad zakupem All Access jak wyjdzie series X ale w takiej sytuacji bardzie opłaca się kupić konsolę oddzielnie.
  • Odpowiedz
@nobrain: to wydaje mi się, że się kwalifikuję, ale miałem kiedyś z jakiejś promki game passa na PC na 3 miesiące za jakieś 4 złote. Czy wiesz w jaki sposób sprawdzić przed zakupem czy to zadziała na moim koncie? Jeśli wyświetla mi się na koncie "Wypróbuj Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł" to znaczy, że powinno działać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@testaccount9432: zadziałało :) kupiłem 2 x 12 miesięcy i raz 6 miesięcy, tym sposobem mam 35 miesięcy za 496 zł łącznie co daje game pass ultimate za 14 zł miesięcznie na 3 lata :D
  • Odpowiedz
@testaccount9432: robiłem zgodnie z tym:

W wersji na 17 miesięcy, powtórzyłem 1 krok x2,5 (kupiłem 2x12mcy, i 1x6mcy, łącznie za ok 499). Za każdym razem wyłączałem płatności cykliczne aby je włączyć przy aktywacji kodu (łącznie +3mce). Na tym etapie miałem xbox live na 33 mcy.
Po kroku 3cim też wyłącz płatności cykliczne aby się za jakiś czas nie rozczarować ;) W 3cim kroku miałem aktywną promocję za 4zł.
Krok 4 olałem
  • Odpowiedz
@betaTrx jest tańsza opcja byku, kupujesz ea Play z Turcji za 40zl na rok, kupujesz je na np 3lata co daje 120zl i 10.11 te 3lata ea Play zmieniają się w rok gamę passa ultimate co daje 10zl/mies
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radlin99: o widzisz nie wiedziałem, dobrze że piszesz może ktoś skorzysta. Ja w sumie ze swojej opcji też jestem zadowolony bo 14zl /miesiąc też brzmi nieźle.

Tylko pytanie czy w Twojej opcji da się aż na 3 lata to zestackowac?
  • Odpowiedz