Wpis z mikrobloga

zaczynam teraz nowy kierunek defeków (22 lvl here), no i było to słynne spotkanie integracyjne, przyszło trochę ludzi, dość dobrze gadało mi się z jedną loszką, ten słynny smalk talk, żarciki, żałowałem że nie byliśmy sami ale postanowiłem się potem odezwać na twarzoksiążce - reakcja pic rel. chciałem w jakiś oryginalny sposób zagadać, dać do zrozumienia, że chcę ją poderwać a nie tylko gadanie o hehe filmach i muzyce ale oczywiście dostałem sagę ja #!$%@?ę przełamałem się i mirkowi jak zwykle ch*j do dupy (,)
#przegryw #studbaza #zwiazki
e.....4 - zaczynam teraz nowy kierunek defeków (22 lvl here), no i było to słynne spo...

źródło: comment_1601638650sfYVVEMuiTREpMIGqgnVno.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
@ever444 no to uczciwie ci powiem, takim tekstem mógłbys ewentualnie rzucić, jakby ona się kleiła do ciebie, lapala za udo, wsuwała język do buzi itp. No odważnie ci powiem. Efekt sam widzisz, chociaż laska widać nie ma poziomu, skoro tak odpisała. Typowa głupia sucz.
  • Odpowiedz
@ever444: źle się do tego zabrałeś, trzeba było napisać że ładnie pachniała i byś ja ruchał albo mogłeś jej od razu wysłać zdjęcie bydlaka

  • Odpowiedz
  • 39
Ej, ale ty się za szybko poddajesz. Walnales tekst, który ona potraktuje tak jak na to pozwolisz. Piszesz taki tekst i patrzysz na reakcję. Jak jest kiepska reakcja to używasz jej by kontynuować. Napisz że np często zdarza ci się walnąć taki tekst że ludzie wokół nie wiedzą co powiedzieć ale tak masz i później sam się z siebie śmiejesz. Do niej tak napisałeś bo wtedy na wieczorze sprawiła że czułeś się
  • Odpowiedz
@ever444 chcesz z tego wyjść z twarzą to jej napisz, że perfumy o podobnym zapachu kupiłeś kiedyś babci bo wydawało Ci się że idealnie pasują do takich starszych kobiet. Wtedy powinna się lekko oburzyć. Generalnie z kobietami trzeba umieć się droczyć ;)
  • Odpowiedz
@ever444: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@ever444: Nic złego nie zrobiłeś, w tym tekście też nie ma niczego dziwnego.
Ci którzy to krytykują i tworzą jakieś z dupy teorie to po prostu cucki, przegrywy i miłośnicy cudzego prącia we własnym dupsku.

Twoim błędem jest to, że nadmiernie przeżywasz i nadinterpretujesz jej odpowiedź, nie wiadomo dlaczego.
  • Odpowiedz