Wpis z mikrobloga

#programowanie #it #!$%@? mać, mój pierwszy fakup w życiu, właśnie #!$%@?łem całą bazę produkcyjną z trzema aplikacjami, bo chciałem przeinstalować postgresa na swoim komputerze który szwankował od jakiegoś czasu, jednak nie zauważyłem że na terminalu jestem połączony zdalnie z serwerem produkcyjnym XDDDDDDDDD PIJCIE ZE MNĄ KOMPOT BO TEN WEEKEND BĘDZIE DŁUGI XDDDDDD


  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taksanski_widelec: macie dostęp do proda z maszyny deweloperskiej? Współczuję, ja jako dev wiem że gdzieś tam istnieje prod i ktoś tam nawet czasem wrzuca ten szajs co piszę xD ale nie rzucam kamieniem bo mi udało się kiedyś zatrzymać produkcję na całe dwa dni xD
  • Odpowiedz
  • 3
@gatineau a po co się tam powinien developer logować, takie zadania to bardziej dla administratora. Poza opem który popełnił błąd to osoby zarządzające daly dupy imo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@taksanski_widelec: no gratki, ja jak kiedyś #!$%@?łem to na szczęście tylko na paru tabelach które się rzadko zmieniają więc backup z wczorajszego dnia mnie uratował xD

Ale to też było w piątek na koniec dniówki.

Zawsze sprawdzajcie czy nie brakuje wam jakiegoś "AND" jak robicie update drogie dzieci xD
  • Odpowiedz