Wpis z mikrobloga

Przed chwilą Neuropa, dzięki zwoływaniu się do "zapoznania" się ze znaleziskiem w 20 min wypromowała znalezisko na główną.
W związku z tym proponuje stworzyć alternatywną listę osób chcących "zapoznawać" się ze znaleziskami neuropy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osoby pulsujące ten wpis będą wołane do znalezisk, które neuropa chce w niezbyt uczciwy sposób promować na wykopie.

#4konserwy #bekazlewactwa
  • 77
  • Odpowiedz
Ja bym uważał, bo to może być niezgodne z regulaminem


@Nox_: Wołanie się do wpisów? Niby dlaczego? Co w tym niezgodnego z regulaminem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
manipulacja głosami jest niedozwolona, można dostać za to bana


@Soojin21: Ale jaka manipulacja głosami, ja jedynie chce pokazać innym użytkownikom jakie znaleziska promujecie.
  • Odpowiedz
@kulass: Wykopanie przez Neuropę znaleziska na główną nie jest o tej porze wielkim problemem. O tej godzinie wykopowe prawaki piszą sprawdzian z przyry w licbazie albo skręcają fotele samochodowe przy taśmie.
  • Odpowiedz
Wykopanie przez Neuropę znaleziska na główną nie jest o tej porze wielkim problemem. O tej godzinie wykopowe prawaki piszą sprawdzian z przyry w licbazie albo skręcają fotele samochodowe przy taśmie.


@lrwmdsh_itt: Rozumiem, że chodzisz z nimi do klasy i stąd to wiesz?
  • Odpowiedz
Wykopanie przez Neuropę znaleziska na główną nie jest o tej porze wielkim problemem.


@kulass: wystarczy tylko na skłocie złapać wifi od sąsiada, a prawaki nie przeszkadzają bo są w pracy.
  • Odpowiedz
nie, twój stary mi powiedział jak mu dawałem dwa złote pod sklepem.


@lrwmdsh_itt: A wspominał mi, że mu 2 złote wypadło i jakiś żulik mu je oddał. Przyznam szczerze, że takiej uczciwości po neuropie się nie spodziewałem.
  • Odpowiedz