Wpis z mikrobloga

Przed chwilą Neuropa, dzięki zwoływaniu się do "zapoznania" się ze znaleziskiem w 20 min wypromowała znalezisko na główną.
W związku z tym proponuje stworzyć alternatywną listę osób chcących "zapoznawać" się ze znaleziskami neuropy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osoby pulsujące ten wpis będą wołane do znalezisk, które neuropa chce w niezbyt uczciwy sposób promować na wykopie.

#4konserwy #bekazlewactwa
  • 77
  • Odpowiedz
co mi komentarze usuwasz, śmierdzący hipokryto.


@yuim: Weź ty się ogarnij, sugerowałeś tam zakopywania to komentarz poleciał.

Ja kopać znaleziska z aferowej - dobrze, neuropa kopać znaleziska z listy - źle xD


@yuim: z afrowej jedynie znaleziska z moderacja były kopane i jak dobrze sam wiesz była to jedyna skuteczna metoda komunikacji z moderacją. I poważnie uważasz że print wrzucający swoje znaleziska z płomieniem na główna dzięki liście jest działaniem
  • Odpowiedz
@kulass:

Weź ty się ogarnij, sugerowałeś tam zakopywania to komentarz poleciał.


ah no tak, bo to Twoja lista służy do zapoznawania się ze znaleziskami, a nie zakopywania, wink, wink.

z afrowej jedynie znaleziska z moderacja były kopane i jak dobrze sam wiesz była to jedyna skuteczna metoda moderacji.


połowa wołań z tej listy to były płacze prawaczków o lewackiej moderacji, która nie pozwalała na zaśmiecanie portalu kolejnym wartościowym znaleziskiem o ŻYDOWSKICH
  • Odpowiedz
ah no tak, bo to Twoja lista służy do zapoznawania się ze znaleziskami, a nie zakopywania, wink, wink.


@yuim: Historia użycia tej listy wskazuje zdecydowanie, że jest do zapoznawania się z ciekawymi znaleziskami( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy nie miałem nic przeciwko listom zainteresowań, jak ktoś chce to niech woła. Zastanawiające jest to, że płaczesz tylko o listę printa, a nie bolą cię listy z przepisami kulinarnymi czy
  • Odpowiedz
@kulass:

Płacze o liste printa bo nie odpowiada mi używanie list do znalezisk politycznych.


ojojojoj, biedny kulassek został urażony tym że ktoś woła do znalezisk politycznych. Dziwnie się składa, że ty jesteś oburzony czymś tylko wtedy gdy jest to niezgodne z prawackim światopoglądem. Jak Brzytwiarz robił swoją polityczną listę to jakoś Ci to wtedy nie przeszkadzało, a nawet zaplusowałeś tą inicjatywę:
https://www.wykop.pl/wpis/36387917/drodzy-zapraszam-was-do-nowej-mirkolisty-4konserwy/

Jesteś zwykłym hipokrytą. Prawak coś robi - dobrze, lewak
  • Odpowiedz
ojojojoj, biedny kulassek został urażony tym że ktoś woła do znalezisk politycznych. Dziwnie się składa, że ty jesteś oburzony czymś tylko wtedy gdy jest to niezgodne z prawackim światopoglądem. Jak Brzytwiarz robił swoją polityczną listę to jakoś Ci to wtedy nie przeszkadzało, a nawet zaplusowałeś tą inicjatywę:


@yuim: Cały czas wracasz do okresu kiedy funkcjonowało kilka set list. Starasz się wytknąć mi hipokryzje, ale czy wtedy miałem problem z waszymi listami?
  • Odpowiedz
Osoby pulsujące ten wpis będą wołane do znalezisk, które neuropa chce w niezbyt uczciwy sposób promować na wykopie.


@kulass: Krótko mówiąc chcesz wyłapać bana, za zawoływanie do zakopywania, jak kleopatrixx ?. Okej. Zgłoszone
  • Odpowiedz