Wpis z mikrobloga

@wioseneczka: acha, bycie centrystą oznacza brak poglądów? xD

Wytłumaczę Ci dziecko, centrysta opiera swoje poglądy na faktach i dowodach i przede wszystkim sensie, unikając skrajnych i #!$%@? myśli.
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning @BarkaMleczna Ja przyznam, że temat lgbt przez większość życia mnie tracął, bo nie znałem nikogo z tego środowiska, miałem krótki okres jakichś prawackich fascynacji w młodości i coś też tam bezmyslnie jak malpa powtarzałem ze gupie pedały bez zadnego zrozumienia, aby się kolegom przypodobać. Oczywiście szybko mi to przeszło, ale ten temat nigdy jakoś mnie specjalnie nie interesował, bo mnie w ogóle nie dotyczył. Za to PiS sprawił, że
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: myślę podobnie. skoro te środowiska są tak bardzo pod ostrzałem i stały się tym „wrogiem” atakującym oblężoną twierdzę kreowaną przez władzę, to czuję się tak jakby problem dotyczył mnie i czuję potrzebę wspierania takich osób - tych naprawdę pokrzywdzonych w tej nagonce.
A nuż kiedyś to może dotyczyć moich najbliższych....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymajster: zauważ, że ja w żadnym momencie nie przyczepilam się do maseczki, tylko do robienia z tego jakiegoś Westerplatte. Ale oczywiście musiałeś mnie od razu zwyzywać od dzbanów, bo jesteś taki moralnie lepszy
  • Odpowiedz
spierdony i przegrywy?


@windows95: Bo prawactwo i konserwatyzm daje im wspólnego "wroga". Przegrywy zazwyczaj nienawidzą ludzi więc ciężko aby światopoglądowo kierowali się ku lewicy ¯\_(ツ)_/¯ A zwłaszcza nienawidzą kobiet a że feminizm to lewica...
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna W dzisiejszych czasach to jest odwaga, bo za coś takiego możesz być szykanowany na ulicy, a nawet obskoczyć #!$%@? od jakiegoś sebiksa. Dla polmozgich Sebastianow nawet hasło "Zmien piec" jest czymś co powoduje agresję xD I #!$%@? ci z kopa stoisko xD
Jak dla mnie to tęcza nie jest już tylko symbolem środowisk lgbt, a stała się czymś w rodzaju manifestu sprzeciwu wobec tego co #!$%@? PiS razem z Kościołem.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Trzeba byc albo idiotą albo kanalią bez empatii by przyklaskiwac PiSowskiej wierchuszce i Kościolowi w nagonce na osoby LGBT. Kim jestes to juz sobie wybierz
  • Odpowiedz