Wpis z mikrobloga

#xiaomi #mi9
Mircy czy wymieniał ktoś baterie w mi9?
Mam telefon prawie 1,5 roku i niestety koło 14-15 potrafię mieć 30 parę % baterii.
Telefon non stop leży na indukcji i jakieś programy co mają zczytywać realną pojemność pokazują że mam z 70% pierwotnej pojemnosci.
Czy macie jakiegoś godnego polecenia sprzedawcę, który bubla nie sprzeda?
Jak wygląda sprawa baterii o niby podwyższonej pojemności?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Huehehue: Kupiony był na amazonie, jednak trochę się obawiam że zostanę bez telefonu na miesiąc albo powiedzą, że niezasadna i to co wydam na kurierów to mi wyjdzie koszt nowej baterii.
  • Odpowiedz
@MatexN: kupując xiaomi otrzymujesz telefon z terminem przydatności 2 lata. Masz jeszcze pół roku gwarancji to korzystaj, z czasem będzie tylko gorzej. Pojawią się black-outy, puchnięcie ogniwa itp.
  • Odpowiedz
@MatexN: Możesz zapytać oficjalny serwis xiaomi czy mają jeszcze oryginały do MI9 i ile kosztuje wymiana. Amazon jest lepszym wyborem jeśli masz czas

Niestety Xiaomi ma taką politykę, że nie udostępnia do sprzedaży części zamiennych. Otrzymują je tylko serwisy, z czego są konsekwentnie rozliczane. To jest obliczone po to byś co dwa lata kupił nowy telefon lub zapłacił xiaomi za naprawę. Wszystkie baterie na allegro to podróbki ( pomijając pojedyncze
  • Odpowiedz
@marecki22: Oki dzięki za informacje, a każdy niby wystawia jako oryginał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zobaczymy co amazon odpisze, bo jakby faktycznie był taki przypadek jak u @Andczej to byłoby super.
Jest różnica że brałem przez amazon biznes? Bez faktury bo miałem kod rabatowy wtedy na -50 usd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Ja praktycznie używam tylko chrome'a i slacka na telefonie. Praktycznie nic więcej nie mam. Podejrzewam, że ciągłe ładowanie bezprzewodowe zebrało żniwo.
  • Odpowiedz
@Andczej: ok i co mam im napisać na Twoim przykładzie? Że kupiłem w takim i takim sklepie i mam problem z baterią i proszę o wymianę? Czy jak to załatwiłeś
  • Odpowiedz