Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Joł joł teraz sprawdź to glucie
Będziesz stan euforii mieć po fenibiucie

No więc, wziąłem przed snem około 5g, smak paskudny z wodą
Po 3 godzinach już nie kontaktowałem ale pisałem z kimś więc się próbowałem trzymać, nie pamiętam żebym kiedyś był taki śpiący

Ustawiłem budzik na za 8 godzin, dzwonił ale nie było możliwości żebym wstał więc spałem około 10 godzin
Po obudzeniu czułem się dziwnie, jak wstałem chodziłem krzywo i musiałem się trzymać żeby zejść ze schodów jak po 3 piwach bo mam słaba głowę.
Jeszcze nigdy się tak nie czułem, dosłownie nie mogłem stać miałem tak pierwszy raz więc diagnoza - fenibut

Wczoraj zrobiłem sobie bródkę i brwi henna przejrzałem się w lustrze i oceniłem 10/10 uśmiechając pod nosem więc chyba wpłynęło trochę na samoocenę i nastrój

Póki co zjadłem nie mam chęci robić cokolwiek może przez ostre zakwasy pośladków i nie widzę innych skutków. Nadal kołuje mi się w głowie ale mniej

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #fenibut
  • 6
@ThEND_22: fenibut to inaczej bloker α2δ kanału wapniowego i agonista receptora GABA-B, ten sam efekt można osiągnąć łącząc dwa leki psychotropowe pregabalinę i baklofen. Wychodzi taniej pieniężnie, znacznie bardziej opłacalne i działanie chyba też nieco lepsze. Idzie wyhaczyć u internistów albo psychiatrów. Jakby się komuś nie chciało płacić >100zł za kilkanaście dawek.
Polemca badrzo senierdecz