Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po wielu próbach spotkałem przez aplikację bardzo ciekawą dziewczynę, którą polubiłem prawie od samego początku. Cicha, łagodna, wspierająca introwertyczka i cholernie inteligenta. Cechy charakteru wskazują na idealny materiał na żonę, kumpla i kochankę w jednym.
Mieliśmy się dziś spotkać po raz 6 czy 7. Był to jedyny dzień w tym tygodniu kiedy to było możliwe (do wtorku ona była zajęta, od czwartku ja, weekend ona wyjeżdża z miasta).
Jeszcze dziś na powrocie z delegacji jej potwierdzałem, że na pewno zdążę (w niedziele mówiła aby nic nie rezerwować bo i tak wszędzie pustki jakbym się nie wyrobił). Wywinęła jednak orła mówiąc, że pogoda ją zniechęca do wyjścia z domu. Propozycję podwózki odrzuciła (nie znam jej adresu). Napisała jednak, że miło będzie spotkać się w innym terminie.
Jak dla mnie jest to totalnie dyskwalifikujące zachowanie bo pokazuje, że dziewczynie nie zależy. W normalnych warunkach już bym ją olał bo oznaczać to może jedną z 3 opcji:
a) wychodziła z domu bo się nudzi,
b) jestem opcją rezerwową,
c) sama nie wie czego chce i czeka na księcia na białym koniu.

Nie zamierzam nic robić dopóki sama nie wyjdzie z inicjatywą po zrzuceniu na nią odpowiedzialności wyboru kolejnego terminu. Co o tym sądzicie?

btw. Dobrze, że z końcem wakacji skasowałem tą aplikację. Nawet jak już człowiek myśli, że jednak znalazł tą igłę to jednak musi się coś wywalić. Z poznanymi dziewczynami w innych warunkach jakoś zawsze szło to jak po sznurku.
btw2. A ja głupi chciałem odciąć moją opcję rezerwową xD Sorry dziewczyny, ale już dwa razy komuś kulturalnie podziękowałem aby dowiedzieć się, że wybranka się jedynie nudziła.

#tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f74dfbaf49ad326e7b1bed2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9