Wpis z mikrobloga

@b0b3r: Mój komp
Ryzen 3600 , 16 Gb DDr 4 3200 , 512 M.2 , buda, zasilacz i 1070. Za wszystko dałem 3500zł
Drożej od konsoli ? Drożej tyle że u mnie działają:
oryginały normalne i z gamepassa do multiplayer
Gry z PS 1 , 2 i 3 przez emulator (własnie ogrywam God Of War na padzie od Xboxa xD)
Torrenty więc zamiast gierek po 360zł można mieć po 0
  • Odpowiedz
@b0b3r: Typowy poziom spidesweba. Artykuł cały o cenach, kosztach, a nawet słowem nie wspomnieli, że ceny samej konsoli są subsydiowane i sponsorowane z ceny gier.

I powoływanie się o steamsurvey i mówieniu o najpopularniejszym x wśród graczy. Szkoda, że nie uśrednia FLOPSów konsol z poprzednimi generacjami xD.

  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem kwestię piractwa mogłeś sobie odpuścić bo to nie jest żaden argument ( ͡º ͜ʖ͡º)

Weź sobie na warsztat teraz takie leciwe PS4, sprzęt z 2013r gdzie na premierę narzekano że jest już przestarzały, mamy 2020r i zobacz jakie perełki ta konsola odpala, myślę, że komputer za takie 3500 z tamtego okresu nie ma już podejścia do nowych gierek. Konsola jest po prostu wygodna, jasne można
  • Odpowiedz
Ta kombinacja podzespołów ma pozwolić na rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, z Ray Tracingiem i wszystkimi możliwymi bajerami.


@rdy: Tak, jak PS3 miało mieć gry w FullHD 60 FPS.... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@scriptkitty upgrade kompo w moim przypadku plus minus 3k, to podliczając konsole i cenę gier na obecną generację to zwoci się prędko. (na pc też trzeba kupić gry tylko narazie są tak do 200zl plus Epic daje często bony na - 40 zł, więc gra z promocji i bon daj e śmieszne ceny za gry)
  • Odpowiedz
@QBA__: Nie no kilka miało, wipeout HD czy Gran Turismo 5 chodziły w 1080/60. Ale większość to jakieś interpolowane 720p w niestabilnych 25fps
  • Odpowiedz
@b0b3r: ale #!$%@? "Nastały trudne czasy dla zagorzałych pececiarzy." xD. Bo rzeczywiscie robi to komus roznice, ze konsola jest mocniejsza od jego pc. To jakis wyscig zbrojen? Ja bym chetnie zgarnal PS5, Xklocka i jakies mocne PC ale z braku czasu na granie w to wszystko zostane przy zbieraniu kwiatkow w WoWie na moim 1050 Ti ;). Artykuł z dupska na kręcenie gównoburzy.
  • Odpowiedz
@czlowiekproso: Moim zdaniem każda konsola ma swoje +
Ninteno exclusivy i mobilność i ciekawe gry
PS - exclusivy
Xbox - Game pass i taniość
PC - Piractwo i exclusivy, myszka i klawiatura

Najlepiej mieć wszystko :P ale jak się nie ma kasy to pc albo xbox z gamepasem najlepsze
  • Odpowiedz