Wpis z mikrobloga

@eSports24: jeśli chcesz mieć długo game passa to warto to zrobić poprzez nabicie Live Golda i konwersję poprzez kupienie GPU, który zsumuje obie subskrypcje :) ale jeśli zależy Ci tylko na ea play to możesz kupić teraz na rok czy dwa, a 10 listopada i tak MS przerobi to na GPU w proporcjach 3:1 (rok ea play to 4mc GPU)
@sernik92: czytałem o tych konwersjach ale jestem jeszcze świeżakiem jeśli chodzi o xboxa.

Potrzebuje live golda do grania online, passa nieco mniej ale jak już jest to wezmę.

Co proponujesz teraz żebym kupił/zsumował? Mówię to o subskrycjach xboxa (EA play kupie osobno)

Za dwa tygodnie kończy mi się testowy Game Pass Unlimited za 4 zl
@eSports24: Live Gold jest zawarty w game passie ultimate, a póki co GPU można kupić praktycznie w tej samej cenie co samego golda :)

Zajrzyj tutaj - https://lowcygier.pl/polecane/promocje-na-xbox-game-pass-4-miesiace-za-1293-zl-6-miesiecy-za-4609-zl-17-miesiecy-za-18834-zl/

Jednak te kombinacje działają jeśli aktualnie nie masz game passa (dlatego poczekaj aż się skończy, albo zrób to na nowym koncie, bo jeśli wbijesz teraz 12mc golda na konto z aktywnym GPU to doda Ci tylko 4mc GPU) :)
@lukierroo: Kopiuję z mojego wcześniejszego posta:

"jak chcesz nabić GPU po taniości to kupuj Live Golda (2x12mc, 1x6mc) i wklepuj włączając płatności cykliczne (+1mc). Potem wyłącz płatności cykliczne i wklepuj pozostałe kody wg powyższego schematu. Wtedy masz 33mc golda, dokupujesz Game Pass dla PC za 4zł i na koniec Game Pass Ultimate za 4zł i wszystko zmienia Ci się w 35mc game passa ultimate za ok. 510zł (kody na golda brałem
@lukierroo: Zapomniałem jeszcze dopisać, że przed wbijaniem kodów trzeba mieć na koncie dodaną jakąś kartę debetową jako formę płatności, w przeciwnym wypadku nie będzie możliwości włączenia płatności cyklicznych i nie będzie +1mc za każdy kod ( ͡° ͜ʖ ͡°)