Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#holandia ##!$%@? #przegryw
Szukam pracy przez agencję i każda wymaga zaświadczenia o niekaralność... A wiadomo że taki bezdomny alkoholik, ćpun itp jego nie ma... Tzn. I tu jest moje pytanko... Moja sprawa zakończyła się kara grzywny i z tego o co się orientuję papiery mam zasrane na rok... Ale wcześniej wyciągnąłem sobie zaświadczenie o niekaralnosci które mówi "nie widnieje" i moje pytanie brzmi, czy ryzykować i mówić że jestem niekarany w razie czego pokazywać owe zaświadczenie czy agencja pracy tak czy inaczej na własną rękę w jakiejś bazie danych mnie sprawdzi?
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IkBenPool: i żeby nie było że jestem jakiś kryminał czy coś... Jestem karany za to że zwyzywalem policjanta za to że ten dzban mnie spryskał gazem za to że zablokowałem autobus który prawie mnie potrącił... Ogólnie #!$%@? akcja...
@IkBenPool: Z takim wyrokiem to staraj się o azyl polityczny, że Cię władza w Polsce represjonuje. Kiedyś będziesz bohaterem narodowym.
A tak poważnie, to coś mi się o uszy obiło, że nie mogą to być wyroki za przestępstwa przeciwko mieniu. Ale to sam sobie sprawdź.
Chyba, że kolega wyżej pomoże.