Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemaano, szukam laptopa do ~3 - 3.5k, takiego poręcznego z ekranem max do 14 cali. Glowne przeznaczenie do neta, obsługi offica, sublime text itp. Czasem pewnie odpalę jakąś gierkę, wiec fajnie jakby jakas lepsza grafika w tym siedziała, ale kompletnie sie nie znam na tych mobilnych. #pcmasterrace #laptopy #komputery
  • 7
@Sh1gen0: Wszystko zależy od tego czego co będziesz na lapku robił, jeśli jest to typowo biurowa praca, jakieś filmy i przeglądanie internetu + proste gry to według mnie 4500u w zupełności wystarczy. A czy ~20% zysk w mocy obliczeniowej jest wart 500zł to pytanie pozostawiam Tobie.
@Ver0s: @Sh1gen0: @Gajwer2: ogólnie to po całym dniu czytania recenzji, oglądania filmików, pójścia do sklepu i zobaczenia na własne oczy, wziąłem MateBooka 13 z 2020 roku. Gierki odstawiłem na drugi plan, bo tak naprawdę mam od tego komputer, a jednak zależało mi bardziej na mobilności urządzenia. Tak naprawdę to się przekonam w ciągu kilku dni, czy podjąłem dobrą decyzję, ale myślę, że wystarczy jak na razie!!1oneone