Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie się w tym @SAVIO_multimedia. Dotarł zamówiony TV Box Platinum i ma (jak byk) wbudowany Miracast w głównym menu.
W opisie tego nie ma, a serwis (mailowo) wręcz wprost się wypierał, że jest jakiekolwiek bezpośrednie strumieniowanie obrazu (Miracast lub Chromecast) i radzi się rozejrzeć za aplikacjami z Google Play. Już się pogodziłem, że będę miał tylko funkcje online i z dysków, a tu jednak miła niespodzianka.
Przetestujcie sobie sami własny sprzęt i może -nie wiem- zaktualizujcie opis, czy coś? Bo to fajna funkcja jest, jeden klik i mam obraz ze smartfona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
opis mógł nie zostać zaktualizowany jeszcze ( ͡° ʖ̯ ͡°) testowaliśmy Miracast i działał. Dziwna informacja, mamy prośbę podeślij do nas na marketing@savio.net.pl korespondencję z serwisem bo coś jest nie tak i chcielibyśmy sobie to wyjaśnić :)

Jak box się podoba? Spełnia oczekiwania?
@SAVIO_multimedia: Dobrze, że wszedłem w swoje komentarze, bo zapomnieliście mnie oznaczyć :)
Jak się uda to napiszę recenzję na Ceneo. Box jest mały, ładny i szybki. Działa póki co tak jak się spodziewałem plus ten Miracast.
Z minusów póki co: nie da się sterować przez Android tv remote, wiele gier z Google Play uznaje urządzenie jako niekompatybilne i sobie nie można pograć w znane tytuły, np Brawl Stars, Animal Crossing Pocket
@bukimi: przepraszamy, że nie oznaczyliśmy tak zalecamy użytkowanie dodatkowych kontrolerów seria KW wyśmienicie się sprawdza przy naszych boxach. Urządzenie działa również z urządzeniami zewnętrznymi jak myszka, klawiatura itd. testowaliśmy to na różnych platformach GeForce NOW i xCloud - działa jak złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SAVIO_multimedia: Przy przesyłaniu maila na ten marketing mam się powołać na rozmowę na wykopie, czy co? :D
Dziś będę sprawdzać właśnie GeForce Now, wg sklepu jest kompatybilny, czyli box będzie robić za konsolę dla dzieci (taki był zamysł przy wyborze modelu i szkoda tych kilku gier z Androida, co nie da się zainstalować). Przy Miracast też teoretycznie da się grać ale jest lag ok sekundy, więc gry na refleks odpadają i
Urządzenie działa również z urządzeniami zewnętrznymi jak myszka, klawiatura itd. testowaliśmy to na różnych platformach GeForce NOW


@SAVIO_multimedia: Rozbijam się o ten sam problem, co (sądząc po wpisach na forach) większość graczy - nie działa prawy przycisk myszy w GeForce Now. Ani przy myszce Bluetooth, ani przy pomocy klawiatury KW-02 (ani wbudowany prawy przycisk, ani pacnięcie dwoma palcami w Touchpad). Udało Wam się to jakoś rozwiązać kiedyś?
Ps. Mail wysłany.