Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kurvipiccolo: Jedź, zwiedzaj. Kwarantanna w Irlandii to bullshit i nikt nic nie sprawdza. Nie ma też żadnych kar za łamanie jej. Chyba, że masz wirusa, wtedy już musisz się totalnie izolować.
Kwarantanna w Irlandii to bullshit i nikt nic nie sprawdza


@UkrywamSie: Tak, przed rokiem szkolnym znajomi z osiedla przyjechali i dwa tygodnie z chałupy nie wychodzili dzieciaki też do szkoły nie chodziły.

@Kurvipiccolo: Sprawdź zieloną listę, chyba jutro ma być aktualna ale ogólnie nie polecam. Moje hrabstwo od soboty ma 3 stopień, policja bardzo widoczna i stoi na wylotówkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kurvipiccolo: dwa tygodnie temu wróciłem z Polski i również obowiązywała mnie kwarantanna w Irlandii. Polegało to głównie na tym, że nie mogłem wrócić do pracy bo zakład się na to nie zgodził. Poza tym funkcjonowałem normalnie czyli zakupy czy podróże bez przeszkód. W drugim tygodniu kwarantanny dostałem SMS z linkiem do formy, w której musiałem zaznaczyć czy wciąż przebywam pod tym adresem, który wcześniej podałem. Nie wiem jak by to było
Byalm na wakacjach w Szkocji w zeszlym tygodniu. Nie wiem jak to wyglada z przylotem z Polski, bo jechalam samochodem z Anglii, ale ze zwiedzaniem, robieniem zakupow czy jedzeniem w restauracji nie bylo problemu. Trzeba miec maske w pomieszczeniach i w zasadzie to tyle.